Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Запитання відповідь

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Звідки будуть братись ресурси для проведення реформ?

Зображення користувача Твердохлеб.

Все правильно, для того, щоб зробити реформи, треба мати ресурси. Що це за ресурси і для чого вони?

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Як будуть захищені права українців у Громадянській республіці?

Зображення користувача chernysh.

Права українців в Громадянській республіці будуть захищені некорумпованою правоохоронною та судовою системами. Дозвіл на вільне носіння вогнепальної зброї, що буде запроваджений в Громадянській республіці, юридичесдодатково дасть змогу кожному українцю захистити себе самостійно, а недоторканність права власності дасть кожному українцю спокій за своє майбутнє.

Олександр Черниш, член Виконкому ГО «Поступ»

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Як забезпечити добровільність при делегуванні?

Зображення користувача solodkiy.

А ми і не збирались силою когось заставляти щось робити. Все повинно бути на добровільних принципах. Ми чудово розуміємо, що не всі будуть делегувати свої голоси, і не всі підуть особисто керувати державою. Ну ні, так ні! Але будеш позбавлений статусу «ГРОМАДЯНИН УКРАЇНИ», і живи собі просто людиною. А покаранням для «не громадян» буде обмежений доступ до державних ресурсів і привілеїв.

Але ми глибоко переконані, що коли люди зрозуміють новий механізм управління, побачать його дієвість, відчують, що вони тепер дійсно можуть на щось впливати, то «не бажаючих» залишиться не дуже багато.

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Питання по військовій реформі

Зображення користувача Святослав Стеценко.

При реформі армії як бути з тими, хто знаходиться на високих посадах при військовій перепідготовці?

Військову перепідготовку повинен проходити кожен громадянин, незалежно від посади, майнового стану, віросповідання, етнічної приналежності. Так само кожен чиновник на будь-якій посаді має проходити військову перепідготовку на загальних умовах.

По реформі армії: ми кажемо, що всі мають бути захисниками Вітчизни. Що значить «всі»? Які критерії? Що буде з інвалідами, священиками тощо?

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Яку відповідальність будуть нести делегати?

Зображення користувача Троянова-Малош Наталія Миколаївна.

Як делегати, вони будуть нести відповідальність перед тими, хто їх делегував, а це:

Вопрос к Доктрине ГО «Поступ»: Вопрос по коррупции. Кто будет следить за случаями продажи своих полномочий при системе Гражданской республики?

Зображення користувача Кравченко.

При системе Гражданской республики ответственность за делегирование своих полномочий полностью лежит на гражданине, поэтому этот вопрос не требует дополнительной «слежки». При делегировании голосов сразу видно, кто и кому делегировал.

Вопрос к Доктрине ГО «Поступ»: Какая будет ответственность за отзыв полномочий?

Зображення користувача hlyptun1981.

Мы предполагаем, что таких людей, которые будут переделегировать свои полномочия очень часто (к примеру каждый день), будут единицы. Такие их действия на общую картину в стране никак существенно не повлияют. Поэтому, в принципе, не видим смысла вводить какую-либо ответственность за такие действия.

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Суддя при Громадянській республіці буде вибиратись, делегуватись чи призначатись?

Зображення користувача Муляр Артур.

Забезпечення справедливого розгляду справи в суді є фундаментальною основою судового рішення, а тому немає принципового значення обраність чи призначення судді на посаду.

Справедливий розгляд справи ґрунтується на правах громадян мати судовий захист, а не на бажанні судді догодити одній зі сторін спору чи державному обвинуваченню у кримінальному процесі.

Рішення суддів повинно бути справедливим і грунтуватися на законі, який не може бути несправедливим, іншому випадку Громадяни Республіки змінять несправедливий

Вопрос к Доктрине ГО «Поступ»: Почему в доктрину не включили просветительство по Гражданской идеологии?

Зображення користувача totsy.

«КАК ДОБИТЬСЯ ПОБЕДЫ?
Внедрить в народ идею!»
Махатма Ганди

У «Поступа» сегодня есть то, что отсутствует у всех остальных общественных организаций и политических партий Украины – ИДЕОЛОГИЯ!
Идеология это ответы на вопросы:
• Что мы делаем?
• Как мы делаем?
• Зачем мы делаем?
• Куда мы идём и что строим?

У ГО «Поступ» сегодня сформирована цель – построение Гражданской Республики. У нас на сегодня сформирован план первоочередных реформ (экономическая, правовая и военная). Мы предлагаем новую и прогрессивную идею, которая решит наши проблемы и изменит Украину навсегда.

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Чи планується подальша робота над доктриною по суті?

Зображення користувача Твердохлеб.

Поступівська доктрина «Громадянська республіка» - це комплексний план перебудови України. Він включає в себе пояснення причин проблем, які привели нашу країну у безодню. Показує шлях виходу з кризи.

Так, доктрина має постійно доопрацьовуватись. Це не стала догма. Життя іде, все змінюється. Можуть змінюватись окремі позиції в доктрині. По мірі просування у зазначеному доктриною напрямку, сам шлях буде уточнюватись та корегуватись.

Будуть долучатись нові люди. Вони також будуть вносити свої думки.