Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Виконком – це динамічний темп

Зображення користувача Donenko T.

Поступінформ №425 (26.01.2012 – 01.02.2012)

Тарас Доненко,

член Виконкому «Поступу»

«Поступ» для мене - це можливість:

  • брати участь у розвитку найважливішої та найчеснішої спільноти громадян, яку я знаю;
  • бути спокійним за те, що в жахливі для країни часи я не сиджу склавши руки, а роблю хоча б те, що мені під силу, для змін на краще, отже мені не буде соромно за бездіяльність, яку проявляє більшість населення;
  • відчувати себе більш захищеним, ніж громадяни-одинаки в нашому суспільстві, оскільки я неодноразово отримував важливу підтримку та захист від організації та її членів.

Щодо роботи у Виконкомі? Виконком для мене – це реальна здатність і нагода реалізувати усі, перелічені вище можливості в більшій мірі. Я беру активну участь у діяльності Виконкому і впевнено знаю, що шлях організації не проходить повз мої мовчазні згоди або ігнорування. До того ж Виконком – це можливість залишатись в динамічному темпі, оскільки член Виконкому несе відповідальність вже не тільки за себе, а й за інших поступівців. Це непросто. Але комусь потрібно це робити. І чим більше активних поступівців, тим ефективнішою буде робота і Виконкому, і «Поступу» в цілому.

На завершення додам, що тільки потрапивши у Виконком, я, наприклад, став пунктуальнішим. Не те, щоб зовсім перестав запізнюватись, але ж результат є!

Також у цих матеріалах: