Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Чому я працюю у Виконкомі «ПОСТУПУ»

Зображення користувача Slavs.

Поступінформ №414 (10.11.2011 – 16.11.2011)

В.Шевченко,

член Ради ГО «ПОСТУП»

У цьому році організація «Поступ» святкує своє 10-ти річчя. Протягом усього цього часу організація розвивалася, формувалася, укріплялася, гуртувалась. На такому своєму шляху розвитку досить часто доводиться чути, що ми «топчемось» на місці і нічого кардинального не робимо. Але де зараз усі ті люди, котрі так висловлювались? Вони або вже таки в організації «Поступ», або досі намагаються робити дії, направлені на швидкі результати, але так нічого і не досягають.

Якщо подивитись у минуле, то у нас за плечима залишилося багато подій та вчинків, якими можна пишатися. Проте не це є головним у нашій діяльності. Найбільшим досягненням «Поступу» за всі ці роки стало дві речі. По перше – це створення власної громадянської ідеології, головною метою якої є побудова ГРОМАДЯНСЬКОЇ ДЕРЖАВИ. По друге – створена дієздатна команда, яка на практиці показала, що може ставити перед собою цілі та досягати їх. Цією командо якраз і є Виконком організації «Поступ».

Ще 2-3 роки тому, якщо б у мене запитали, чому я працюю у Виконкомі «Поступу», я мабуть відповів би, що Виконком - це команда амбіційних однодумців, з якими просто приємно працювати, це школа, яка навчає керувати не тільки іншими, а і перш за все, собою, робота у Виконкомі стимулює до самоорганізації, дає можливість бути повністю обізнаним у житті організації, та максимально обізнаним у житті країни в цілому, і усі ці відчуття і переконання залишилися і до тепер.

Але сьогодні робота у Виконкомі дає можливість бути причетним до створення нової системи державного устрою під назвою ГРОМАДЯНСЬКА ДЕРЖАВА. Я працюю у цій команді практично з самого початку її створення, брав активну учать у становленні самої команди і ідеології організації в цілому, і сьогодні можна з впевненістю сказати, що робота у Виконкомі – це частина мого життя.

Також у цих матеріалах: