Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Регламент прийняття позиції ГО "ПОСТУП"

 
Затверджено
Виконкомом ГО «Поступ»
(віртуальне голосування 16.07.2012
в гугл-групі «Виконком»)

 1. Відповідального (далі - відповідальна особа) за формування позицій ГО "Поступ" призначає своїм рішенням Виконком.
 2. Сформувати попередній текст позиції ГО "Поступ" з тих чи інших резонансних питань в Україні і прийняти участь у його обговоренні та затвердженні може будь-який член Поступу.
 3. Член Поступу, що ініціює формування позиції ГО "Поступ" (далі - Ініціатор) попередньо погоджує її текст з відповідальною особою.
 4. Подана ініціатором позиція може обговорюватись та затверджуватись членами організації в групі "Поступ-координація" на Facebook або на громадянській середі, або на засіданні Виконкому. Рішення про спосіб обговорення та затвердження приймає відповідальна особа.
 5. Час обговорення визначається ініціатором за погодженням із відповідальною особою в кожному випадку окремо і залежить від його доцільності. В разі обговорення тексту позиції на Facebook, термін обговорення не може складати менше 3-х діб. В разі обговорення тексту позиції на громадянській середі чи засіданні Виконкому, термін обговорення визначають присутні на середі або на засіданні Виконкому відповідно.
 6. В разі прийняття рішення про обговорення та затвердження тексту позиції на Facebook, відповідальна особа відкриває відповідну тему на Фейсбук в групі "Поступ-координація" та залишає перший пост.
 7. В разі прийняття рішення про обговорення та затвердження тексту позиції на громадянській середі чи засіданні Виконкому, відповідальна особа на початку заходу зачитує текст позиції учасникам обговорення, які визначають час обговорення.
 8. Позиція ГО "Поступ" затверджується шляхом консенсусу* під час обговорення. В разі, якщо за встановлений час позиція не погоджена шляхом консенсусу, то вона знімається з обговорення як така, що не відображає єдиного розуміння її членами Поступу.
 9. Після затвердження позиції, її ініціатор передає текст позиції в редакцію газети "Поступінформ" для друку в найближчому номері газети.
 10. За розповсюдження затвердженої позиції ГО "Поступ" поза межами Поступу за допомогою електронних та друкованих ЗМІ відповідає ініціатор.
 11. Адресати отримання позиці визначаються ініціатором, але за погодженням з відповідальною особою, в кожному випадку індивідуально.

* консенсус - коли прийняте рішення підтримали всі без виключення учасники обговорення такого рішення

Також, як і для чого формується позиція ГО "ПОСТУП" з матеріалів опублікованих у 485 та 488 номерах газети "Поступінформ".

Також у цих матеріалах: