Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

БЮРОКРАТ КЛЯЦЬКИЙ А.Ю. ПОВИНЕН БУТИ ЗВІЛЬНЕНИЙ!

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ №479 (07.02.2013 – 13.02.2013)

ВІДКРИТЕ ЗВЕРНЕННЯ ГО «ПОСТУП»

ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ АЗАРОВА М.Я.

Метою Громадської організації «Поступ» є побудова в Україні Громадянської держави – держави активних і відповідальних громадян, тому ми вважаємо нехтування інтересами громадян з боку державних чиновників ЗЛОЧИНОМ проти суспільства, держави і українського народу.

В Україні склалася така ситуація, коли посадові особи органів державної влади часто нехтують правами і законними інтересами громадян, що проявляється в їхньому формально-бюрократичному ставленні до звернень громадян, чиї права були порушені.

Замість того, щоб швидко вживати заходів та відновлювати порядок і справедливість, такі чиновники вдаються до безплідного листування та типових відписок. Пишуть кіпи паперів, замість вирішення питання по суті.

Одному із членів ГО «Поступ» було відмовлено продавцем в заміні неякісного товару. Дії працівників магазину були незрозумілими, неадекватними ситуації і зухвалими. На місце події було викликано міліцію, яка зафіксувала факт відмови у відновленні права споживача.

ГО «Поступ» звернулася до Інспекції з питань захисту прав споживачів у м. Києві для захисту законного права громадянина, члена нашої організації. Замість розв’язання проблеми і захисту права громадянина, для чого і створена держава, начальник Держспоживінспекції у м. Києві Кляцький А.Ю. надав бюрократичну відписку і відправив нас туди, звідки й виникла проблема – саме до магазину-порушника. Ніяких зусиль не було вжито зазначеною Інспекцією для відновлення законного права громадянина.

Ми вважаємо, що це непоодинокий випадок – це антинародна бюрократична система. Замість роботи за призначенням і функціями, а саме: забезпечення справжнього і дієвого захисту прав споживачів – інспекція просто надає відписки. Громадська організація «Поступ» обурена такими діями. Інспекція утримується за рахунок податків, які сплачуємо ми, громадяни України.

То ж чи потрібна нам така Інспекція на балансі Держави?! Чи проблема саме в позиції керівництва Інспекції?!

Сподіваємось, що думка прем’єр-міністра України збігається з думкою ГО «Поступ»: бюрократія – є ворогом українського народу.

Вимагаємо звільнити з посади бюрократа Кляцького А.Ю.!

Додатки:

1. Громадянський запит №42 від 17.12.2012.

2. Копія листа Інспекції з питань захисту прав споживачів – 21012013-10-13-12/116.

3. Відповідь на запит ГО "ПОСТУП" Державної інспекції України з питань захисту справ споживачів, щодо дій начальника Держспоживінспекції у м. Києві Кляцького А.Ю.

Узгоджено на засіданні Громадянської середи (30.01.2013) та скайпонференції (31.01.2013) ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: