Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

НОВІКОВА Тетяна Дмитрівна, державний виконавець відділу ДВС Подільського районного управління юстиції у м. Київ

Зображення користувача ПОСТУП.

14.03.2011 року Господарським судом м. Києва після винесення рішення видано два накази про стягнення коштів з боржника – юридичної особи на користь матері члена організації.
01.04.2011 року до ВДВС Подільського районного управління юстиції м. Києва подано накази Господарського суду м. Києва про стягнення коштів, проте, у супереч Закону України «Про виконавче провадження» протягом майже трьох років рішення суду не виконується, кошти не стягуються із-за бездіяльності державних виконавців і порушення ними Закону України «Про виконавче провадження».
ГО «Поступ» неодноразово зверталося до Міністра юстиції і ДВС України щодо порушення державними виконавцями строків виконання, невиконання законних вимог стягувача, бездіяльності і незаконності дій державних виконавців.
Послідовними зверненнями ГО «Поступ» і оприлюдненням своїх дій у засобах масової інформації, зокрема, у газеті «Поступінформ», з відділу звільнилися державні виконавці Новікова Т.Д., Савченко Ю.Й., Дубас А.М., у діях яких були виявлені порушення ст.ст. 11, 30 Закону України «Про виконавче провадження» (невиконання обов’язків і порушення строків виконання), також після перевірки звернення ГО «Поступ» з посади «звільнився» начальник відділу ДВС Подільського районного управління юстиції Опальченко В.О.

Крім вищевикладеного, державний виконавець Новікова Тетяна Дмитрівна ігнорувала законні вимоги стягувача, не виконувала своїх обов’язків, і не відповіла на ряд запитань, що містилися у кількох скаргах, зокрема і у скарзі від 25.11.2011 року:

1. Чому всупереч ст. 50 Закону України «Про виконавче провадження» від 12.04.2011 року до 01.07.2011 року не було накладено арешт на рахунки боржника ?, а ця бездіяльність державного виконавця надала можливостей боржнику протягом трьох місяців використовувати свої рахунки.

2. Чому усупереч ст. 25 Закону України «Про виконавче провадження» не поданий на реалізацію транспортний засіб арештований 29.04.2011 року, адже строки здійснення виконавчого провадження, що передбачені законом вже минули?, та відповідь надійшла згодом, арештований транспортний засіб втрачено із-за бездіяльності державного виконавця, яка не передала його на реалізацію.

3. Чому з метою належного і своєчасного виконання наказів Господарського суду м. Києва державний виконавець не скористалася правами державного виконавця при виконанні виконавчих документів, що визначені в ст.ст. 5, 6 та 88 Закону України «Про виконавче провадження» ? , а саме:

- Не отримала інформацію про майно боржника з Єдиного державного реєстру;
- Не отримала особисто від посадової особи боржника повний перелік рухомого і нерухомого майна, що перебуває на балансі боржника та всі рахунки боржника, що відкриті в будь-яких банках на території України та за її межами, а вразі неотримання таких документів і інформації не наклала штраф на посадових осіб (Київського міського бюро технічної інвентаризації та ДПІ у Подільському районі м. Києва), в порядку визначеному Законом».

В подальшому на підставі заяви про злочин Новікової Тетяни Дмитрівни щодо невиконання рішення Господарського суду м. Києва і втрати арештованого майна в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань зареєстроване кримінальне провадження № 42013110070000053, за вчинення злочину, передбаченого ст. 367 КК України (службова недбалість).

На підставі вищевикладеного, державного виконавця відділу державної виконавчої служби Подільського районного управління юстиції у м. Києві Новікову Тетяну Дмитрівну внесено до «Чорного списку» громадської організації «Поступ».