Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

САВЧЕНКО Юлія Йосипівна, головний державний виконавець відділу ДВС Подільського районного управління юстиції у м. Київ

Зображення користувача ПОСТУП.

14.03.2011 року Господарським судом м. Києва після винесення рішення видано два накази про стягнення коштів з боржника – юридичної особи на користь матері члена організації.
01.04.2011 року до ВДВС Подільського районного управління юстиції м. Києва подано накази Господарського суду м. Києва про стягнення коштів, проте, у супереч Закону України «Про виконавче провадження» протягом майже трьох років рішення суду не виконується, кошти не стягуються із-за бездіяльності державних виконавців і порушення ними Закону України «Про виконавче провадження».
ГО «Поступ» неодноразово зверталося до Міністра юстиції і ДВС України щодо порушення державними виконавцями строків виконання, невиконання законних вимог стягувача, бездіяльності і незаконності дій державних виконавців.
Послідовними зверненнями ГО «Поступ» і оприлюдненням своїх дій у засобах масової інформації, зокрема, у газеті «Поступінформ», з відділу звільнилися державні виконавці Новікова Т.Д., Савченко Ю.Й., Дубас А.М., у діях яких були виявлені порушення ст.ст. 11, 30 Закону України «Про виконавче провадження» (невиконання обов’язків і порушення строків виконання), також після перевірки звернення ГО «Поступ» з посади «звільнився» начальник відділу ДВС Подільського районного управління юстиції Опальченко В.О.

Після звільнення Новікової Тетяни Дмитрівни прийняла виконавче провадження Савченко Юлія Йосипівна, яка також не виконала рішення Господарського суду м. Києва, а також проігнорувала законні вимоги стягувача викладені у скаргах від 25.11.2011 року та від 31.12.2011 року, що полягали в наступному:

1. отримати інформацію про майно боржника з Єдиного державного реєстру;
2. отримати від боржника повного переліку рухомого і нерухомого майна, що перебуває на балансі від 06 квітня 2011 року до часу проведення перевірки, відомості про всі рахунки боржника, що відкриті в будь-яких банках на території України та за її межами, а у разі неотримання таких документів і інформації накласти штраф на посадових осіб, в порядку визначеному Законом;
3. накласти арешт на рахунки боржника (виявлені в ході проведення виконавчих дій); у накладенні арешту на майно, що виявлене в ході виконання виконавчих дій, його опечатування, вилучення та передачу на реалізацію, в порядку встановленому чинним законодавством;
4. провести стягнення в порядку статей 5, 57 Закону України «Про виконавче провадження» суми 85245,89 грн. з частини статутного фонду ТОВ «Фінансова компанія, у якій є внесок боржника на суму – 2 310 000,00 (два мільйони триста десять тисяч) гривень.

20.07.2012 року державний виконавець Савченко Ю.Й. ігноруючи законні вимоги
стягувач зупиняє виконавче провадження і не надає відповідей на скарги від 25.11.2011 року та від 31.12.2011 року.

Савченко Ю.Й. протягом 18 місяців не виконала законні вимоги стягувача і навіть не перевіряла наявність іншого майна боржника, про яке було вказано у скаргах, і звільнилася із займаної посади.

На підставі вищевикладеного, головного державного виконавця відділу державної виконавчої служби Подільського районного управління юстиції у м. Києві Савченко Юлії Йосипівни внесено до «Чорного списку» громадської організації «Поступ».