Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ОПАЛЬЧЕНКО Вадим Олександрович, начальник відділу ДВС Подільського районного управління юстиції у м. Київ.

Зображення користувача ПОСТУП.

14.03.2011 року Господарським судом м. Києва після винесення рішення видано два накази про стягнення коштів з боржника – юридичної особи на користь матері члена організації.
01.04.2011 року до ВДВС Подільського районного управління юстиції м. Києва подано накази Господарського суду м. Києва про стягнення коштів, проте, у супереч Закону України «Про виконавче провадження» протягом майже трьох років рішення суду не виконується, кошти не стягуються із-за бездіяльності державних виконавців і порушення ними Закону України «Про виконавче провадження».
ГО «Поступ» неодноразово зверталося до Міністра юстиції і ДВС України щодо порушення державними виконавцями строків виконання, невиконання законних вимог стягувача, бездіяльності і незаконності дій державних виконавців.
Послідовними зверненнями ГО «Поступ» і оприлюдненням своїх дій у засобах масової інформації, зокрема, у газеті «Поступінформ», з відділу звільнилися державні виконавці Новікова Т.Д., Савченко Ю.Й., Дубас А.М., у діях яких були виявлені порушення ст.ст. 11, 30 Закону України «Про виконавче провадження» (невиконання обов’язків і порушення строків виконання), також після перевірки звернення ГО «Поступ» з посади «звільнився» начальник відділу ДВС Подільського районного управління юстиції Опальченко В.О.

11.09.2013 року Громадська організація «Поступ» Державній виконавчій службі України надсилає звернення, в якому просить пояснити причину невиконання рішення Господарського суду м. Києва та назвати прізвища і посади винних.

19.11.2013 року начальник управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції у м. Києві О.О. Воронько на вищевказане звернення громадської організації «Поступ» в своєму листі від 19.11.2013 року № 40322, повідомляє: «У ході розгляду звернення у діях державних виконавців Новікової Т.Д., Савченко Ю.Й., Дубаса А.М., виявлено порушення вимог статей 11, 30 Закону, однак притягнути їх до відповідальності не виявилось можливим у зв’язку із звільненням Новікової Т.Д. із займаної посади та перебування Дубаса А.М. та Савченко Ю.Й у відпустці по догляду за дитиною».
Відібрати пояснення для притягнення до відповідальності начальника Відділу Опальченко В.О. не представляється можливим у зв’язку із його звільненням із займаної посади.

16.12.2013 року Директор Департаменту контролю за виконанням рішень, розгляду звернень громадян і юридичних осіб Державної служби України О.В. Соломко, на вищевказане звернення громадської організації «Поступ» від 11.09.2013 року в своєму листі від 16.12.2013 року № 13-0-34-5664/3.1, повідомляє: «За порушення вимог чинного законодавства притягнути державних виконавців, на виконанні яких перебувало виконавче провадження та керівника відділу державної виконавчої служби Подільського районного управління юстиції у місті Києві, неможливо у зв’язку із їх звільненням».

На підставі вищевикладеного, начальника відділу державної виконавчої служби Подільського районного управління юстиції у м. Києві Опальченко Вадима Олександровича внесено до «Чорного списку» громадської організації «Поступ».