Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ВАНГОРОДСЬКИЙ Сергій Миколайович, державний виконавець віділу ДВС Подільського районного управління юстиції у м. Київ

Зображення користувача ПОСТУП.

14.03.2011 року Господарським судом м. Києва після винесення рішення видано два накази про стягнення коштів з боржника – юридичної особи на користь матері члена організації.
01.04.2011 року до ВДВС Подільського районного управління юстиції м. Києва подано накази Господарського суду м. Києва про стягнення коштів, проте, у супереч Закону України «Про виконавче провадження» протягом майже трьох років рішення суду не виконується, кошти не стягуються із-за бездіяльності державних виконавців і порушення ними Закону України «Про виконавче провадження».
ГО «Поступ» неодноразово зверталося до Міністра юстиції і ДВС України щодо порушення державними виконавцями строків виконання, невиконання законних вимог стягувача, бездіяльності і незаконності дій державних виконавців.
Послідовними зверненнями ГО «Поступ» і оприлюдненням своїх дій у засобах масової інформації, зокрема, у газеті «Поступінформ», з відділу звільнилися державні виконавці Новікова Т.Д., Савченко Ю.Й., Дубас А.М., у діях яких були виявлені порушення ст.ст. 11, 30 Закону України «Про виконавче провадження» (невиконання обов’язків і порушення строків виконання), також після перевірки звернення ГО «Поступ» з посади «звільнився» начальник відділу ДВС Подільського районного управління юстиції Опальченко В.О.

22.11.2013 року напрямком «Захист» спільно із журналістом газети «Поступінформ» опитано державного виконавця Вангородського Сергія Миколайовича на предмет виконання ним наказу Господарського суду. На цей час інформація щодо таких дій міститься у статті всеукраїнської газети «Поступінформ» № 524, яка є загальнодоступною для усіх бажаючих отримати інформацію про бездіяльність державної виконавчої служби України.
Також інформацію про таку подію можливо віднайти на сайті YouTube, де викладено відео, що постійно набирає перегляди: http://www.youtube.com/watch?v=JnnX5VjT9lA, яке також можливо віднайти у будь-якій пошуковій системі Інтернету, достатньо написати: «Бездіяльність державної виконавчої служби - не знаю, не роблю, не відповідаю...», або частину цього запиту.

13.01.2014 року Громадська організація «Поступ» повідомила про опитування державного виконавця Вангородського С.М. Міністра юстиції України надіславши на його адресу всеукраїнську газету «Поступінформ» № 524.

На підставі вищевикладеного, державного виконавця відділу державної виконавчої служби Подільського районного управління юстиції у м. Києві Вангородського Сергія Миколайовича внесено до «Чорного списку» громадської організації «Поступ».