Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 537 (20.03.2014 – 26.03.2014)

Одне з головних завдань Поступу

Колись одна відома людина сказала: «Вы все вначале думаете о себе, а потом уже о России. А я отличаюсь от вас тем, что вначале думаю о России, а потом уже о себе.» В цих словах чітко видно відношення керівника до своєї справи. Тільки з таким підходом всього керівництва України можна ще врятувати нашу державу від прірви, в яку ми котимось.

Є ще одна геніальна фраза великої людини: «Не питай, що Америка зробила для тебе. Спитай себе, а що ти зробив для Америки?» От тому сьогодні Америка і є світовим лідером, а не маріонеткою. З таким лозунгом в голові кожного українця ми дуже швидко зможемо стати сильною, розвиненою державою світу.

Той, хто не здатен до самопожертви в ім'я держави Україна, хто думає, в першу чергу, про свою пику, а не про власну країну, повинен піти на смітник історії і дати дорогу справжнім героям та патріотам. Глибоко переконані, що таких людей багато, і події останнього часу це підтверджують.

Якщо ми не врятуємо Україну, то підемо всі в забуття, і майбутні покоління нам цього не пробачать та проклянуть нас за це. Слава Україні! Героям слава!

Україна понад усе!

Також у цих матеріалах: