Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЗВЕРНЕННЯ ДО ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ ЩОДО ВІДНАЙДЕННЯ КОШТІВ ДЛЯ ПОПОВНЕННЯ ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ УКРАЇНИ

Зображення користувача Муляр Артур.

Поступінформ № 537 (20.03.2014 – 26.03.2014)

Артур Муляр, член ГО «Поступ»,

координатор напрямку «Захист»

12 липня 2013 року екс-Прем’єр-міністру України та кільком високопосадовцям було направлено моє звернення про самозахоплення Київської землі і незаконне будівництво житлового комплексу «Сосновий квартал» на розі вулиць Олевської, Корсунської та Бахмацької.

У зверненні повідомлялося про те, де взяти кошти для поповнення бюджету України та бюджету м. Києва, однак, вельмишановним панам ця інформація була непотрібна, як і непотрібний був бюджет країни і її столиці.
Нехтуючи Законом України «Про відповідальність підприємств, їх об’єднань, установ та організацій за правопорушення у сфері містобудування» багатомільйонний штраф, у розмірі 50 % вартості виконаних робіт з будівництва житлового комплексу, не було накладено і стягнуто.

Бюджет держави і інші бюджети з розміру 50 % вартості виконаних робіт з будівництва житлового комплексу не отримали: 20 % – державний бюджет; 70 % – бюджет м. Києва; 10 % – орган містобудування і архітектури.

У разі невиконання Законів України і наповнення державної казни усі Ваші завіряння щодо боротьби з корупцією, будуть лише обіцянками, які ми чули від Ваших попередників.

Прошу Вас не гаяти часу, а використати усі можливі важелі влади задля дійсної боротьби з корупцією і наповнення бюджету України.

Також у цих матеріалах: