Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

СВОБОДУ ПІДПРИЄМНИЦТВУ! ЧИНОВНИК, ГЕТЬ РУКИ ВІД ГАМАНЦЯ ПІДПРИЄМЦЯ!

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 540 (10.04.2014 – 16.04.2014)

Одне з головних завдань Поступу

Сильна держава це – сильна економіка. Сильна економіка не може бути сильною в разі переважання великого бізнесу, адже великий бізнес спонукає до виникнення олігархічних структур та монополізацію ринку й зникнення конкуренції. Сильна економіка це – економіка з великою кількістю малих та середніх підприємств та підприємців.

А що зараз? Бідний підприємець не встиг ПОДУМАТИ про відкриття власного бізнесу відразу попадає в павутиння податковій, пожежної та інших інституцій, які нічим не допомагають, а тільки чекають офіційних оплат, в кращому випадку, а в гіршому… Самі знаєте. Але це тільки початок ведення бізнесу, а далі перевірки, бюрократичні папірці, неможливі для виконання вимоги… Так далі не може бути. Офіційно підприємцю зараз бути не вигідно, адже надмірний контроль та надмірне податкове навантаження зараз вбиває бізнес!

Що робити? Дуже просто: єдине вікно для підприємців та малих підприємств, зменшення кількості контролюючих органів, зниження податкового навантаження, спрощення ведення податкової та фінансової звітності. І все. Дуже просто, проте дуже необхідно. Чим легше вести бізнес, тим більше буде занятість: адже малий бізнес створює велику кількість робочих місць, що підвищить соціальний захист населення, зростанню податків. Чим легше вести бізнес, тим більша конкуренція та споживач отримає великий виграш. Чим легше вести бізнес, тим більше заможних громадян. Заможні громадяни – сильна держава!

Свободу підприємництву! Чиновник, геть руки від гаманця підприємця!

Також у цих матеріалах: