Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ТЕРМІНОВІ ВИМОГИ ДО УРЯДУ УКРАЇНИ ВІДНОСНО СЕПАРАТИЗМУ

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 540 (10.04.2014 – 16.04.2014)

1. Негайно замінити весь керівний склад усіх державних збройних формувань і правоохоронних органів, який виявився неспроможним або неготовим зберегти територіальну цілісність, недоторканість кордонів України, правопорядок, боїться приймати самостійні відповідальні рішення, замінити їх молодими офіцерами та офіцерами запасу.

2. Негайно звільнити всіх військовослужбовців, співробітників МОУ, МВС, СБУ, які не готові рішуче застосовувати зброю проти агресорів і п'ятої колони, замінити їх патріотами України.

3. Негайно прийняти політичне рішення про перебудову оборони країни за швейцарською моделлю, коли кожен законослухняний і здоровий громадянин проходить військовий вишкіл, регулярну перепідготовку і має вдома бойову зброю, боєприпаси і військове спорядження. Створити робочу групу із розроблення потрібних змін до Конституції і законів України за участі воєнно-патріотичних об'єднань громадян.

4. Протягом двох місяців розділити міліцію на кримінальну поліцію і муніципальну службу виборних шерифів, підпорядковану місцевим районним громадам. Збільшити повноваження громадських формувань з охорони громадського порядку і права їхніх членів. Створити робочу групу із розроблення потрібних змін до Конституції і законів України за участі добровільних об'єднань громадян з охорони громадського порядку.

5. Негайно створити і озброїти народне ополчення для територіальної оборони поза структурою МОУ, МВС, СБУ під керівництвом офіцерів запасу.

Також у цих матеріалах: