Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ПОСТУПУ ПОТРІБНІ НОВІ ЛЮДИ

Зображення користувача solodkiy.

Поступінформ № 542 (24.04.2014 – 30.04.2014)

Сергій Солодкий, член Ради організації «Поступ»,

координатор напрямку «Зовнішні кадри»

Продовжується робота по збільшенню чисельності організації «Поступ».

Нагадаю, що однією з 3-х умов досягнення мети – зміна системи влади в Україні – якраз і є масова структурована і чітко організована організація. От проблему масовості ми і намагаємось вирішити.

Команда з 15 чоловік по роботі в напрямку «Зовнішні кадри» продовжує систематично працювати над збільшенням чисельності організації «Поступ». На сьогодні це залишається ГОЛОВНИМ завданням. Нових людей ми шукаємо через соціальні мережі. Зараз працюємо в Фейсбук та Однокласники, використовуємо метод «великих чисел» або по іншому «повного перебору». Він заключається в наступному. Кожний день члени команди розпочинають новий діалог з новою людиною із соцмереж на предмет знайомства із Поступом та можливим вступом до наших лав. Людей вибираємо довільно з усіх регіонів України. Тобто метод роботи заключається в тому, щоб «просіяти» через наше «сито» якомога більше громадян України, познайомити їх з Поступом і запропонувати приєднатися до нашого руху. Нам треба опрацювати всього не більше 35 мільйонів українців і знайти потрібних нам 100 тисяч, це будуть ті:

  1. Кого не влаштовує нинішня ситуація в Україні.
  2. Хто розуміє, що само собою нічого в країні не зміниться на краще.
  3. Хто згодні працювати, витрачати свої сили, енергію, час, гроші для побудови нової держави Україна, в якій буде принципово нова система влади.

На перший погляд це нереальне завдання. Так, нереальне для нинішньої команди в 15 чоловік. Але цілком реальне для команди в 1000 чоловік. Залишається одне – сформувати команду в 1000 чоловік. Над чим власне і працюємо.

Хтось може зауважити, що не все так просто, як тут описано. Звичайно. Для того, щоб люди вступали в Поступ ще необхідно мати реальну, чітку і просту ідеологічну модель нової держави, яку ми збираємось будувати. Треба мати чіткий план реформ для переходу від існуючої олігархічної системи влади до Громадянської республіки. Треба, щоб наша ідея оволоділа масами, а це агітація і пропаганда. Тільки при таких умовах ми зможемо побудувати масову структуру, яка повинна буде прийти до влади, зламати хребет олігархічній системі, провести радикальні реформи, побудувати принципово нову державу.

Поступівці, ПРИЄДНУЙТЕСЬ до нашої команди по створенню масової організації.

Громадяни України, вступайте до лав Поступу, щоб разом з нами змінити систему влади в Україні та побудувати нову державу Україну » Громадянську республіку.

Також у цих матеріалах: