Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

КОЖЕН ГРОМАДЯНИН – ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ!

Зображення користувача Жанна Доненко.

Поступінформ № 542 (24.04.2014 – 30.04.2014)

Жанна Доненко,

член організації «Поступ»»

Одне з головних завдань Поступу

«Патріотами не народжуються, а виховуються» – відомий всім вислів. І це дійсно так, бо країна без патріотів, – це «Ніяка» країна, це просто «якась» територія, де проходять певні процеси, зникає Національність як така.

Можливо, і існує генетична схильність до відданості Батьківщині. Та навіть у цьому випадку умови її розвитку мають велике значення, бо люба генетика формується роками шляхом певного відбору кращих чи гірших представників свого виду.

Тому при формуванні свідомості Патріота обов’язковою умовою має бути вміння захищати свою Батьківщину зі зброєю в руках. Є нагальна необхідність сформувати нечисельну професійну та боєздатну армію на контрактній основі, із забезпеченням повного «соцпакету» для солдата та його сім`ї, та збереженні загальної військової повинності для всього населення (навчений резерв).

Звичайно є природжені солдати, але – кожен громадянин України (за паспортом) чи тимчасово проживаючий на території України (за власним бажанням) обов’язково має служити в збройних силах України, з метою отримання навиків захисту для, перш за все, себе і своєї сім`ї, і при необхідності країни.

Навіть ті чоловіки, які за певних медичних умов не можуть проходити службу, мають проходити короткострокові спеціально адаптовані курси.

Як основа майбутньої служби, дух патріотизму має виховуватись зі школи, щоб коли юнак досяг призовного віку, він спокійно йшов до лав збройних сил та не вважав цей час викресленим з життя.

Маємо повернути гордість за служіння в армії та службі своїй країні.

Не готовий захищати країну зброєю – не чоловік і не громадянин!

Також у цих матеріалах: