Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЗА ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ!

Зображення користувача totsy.

Поступінформ № 545 (15.05.2014 – 21.05.2014)

Дмитро Тацій,

член організації «Поступ»

Одне із важливих завдань ГО «Поступ» - це підготувати країну для встановлення Громадянської республіки.

Досить! Мене вже верне від політиків і влади яка тільки обіцяє і ні чого не робить. Я не можу дивитися на те, як влада виходячи зі своїх шкурних інтересів продає по шматкам нашу країну. Мене дістало, що в моїй країні панують гроші, а честь, порядність і патріотизм задвигають на задній план. Чому я, як громадянин України, не можу впливати на життя моєї країни? Чому люди, яким народ України довіряє долю країни, приходячи до влади, опікуються тільки своїми власними інтересами і при цьому практично ніколи не несуть відповідальності за свої злочинні дїії? Досить сидіти і чекати! Треба задати собі і всім нам питання –як це можна змінити!? Відповідь є - Громадянська республіка!

Тільки в Громадянська республіці чиновник і сама держава працюють на свого громадянина, а не навпаки! Тільки в Громадянській республіці кожен громадянин реально впливає (сам або через свого представника) на життя своєї країни! Сутність Громадянської республіки: http://postup.org.ua/sites/default/files/page/2013/12/pi000542.pdf

Треба перестати вестись на красиві обіцянки і нарешті розібратися як ми хочемо жити, та в якій країні ми хочемо жити. Потрібно обїєднуватися задля реальних змін в нашій Батьківщині!

Також у цих матеріалах: