Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ОСВІЧЕНІ ЛЮДИ – ГОЛОВНИЙ СКАРБ НАЦІЇ

Зображення користувача Олександр Гнєдаш.

Поступінформ № 545 (15.05.2014 – 21.05.2014)

Олександр Гнєдаш,

член організації «Поступ»

Людський і, перш за все, інтелектуальний потенціал нації це завжди найбільша її цінність та багатство. Жителям України в цьому сенсі дуже повезло – Господь, видно, розщедрився і не пожалів нам ні краси ні розуму ні душевності.

Ви тільки погляньте навколо, тільки без зайвої скромності, - скільки видатних імен в науці, культурі, мистецтві, техніці, медицині та інших сферах життя дала Світу Українська земля. Вважається, що у Світі проживає близько 100 млн. Українців і це, на наше безумовне патріотичне переконання, чи не найбільш освічені, працьовиті та духовні і душевні люди.

Не даром же давно відомий такий жарт, коли одесити на запитання: «А чому це в Одесі народжувалось так багато знаменитих письменників, музикантів та вчених?» відповідають суто по-одеському: «Певно, щось в землі таке є…».
А доречі, про знамениту Українську землю – чорноземи всі знають та багато говорять, а ось про наші Українські природні мудрість, розум та освіченість чомусь сором’язливо мовчать. Видно, занадто отруйними виявилися столітні щеплення імперсько-російською вакциною меншовартості. Очевидно, саме ця «отрута» і призвела нас до стану, коли ні найкращим землям, ні найкращим людям ми не можемо «дати ради».

Але ж поставивши собі за мету побудову Громадянської України – держави, де створені всі умови для гідної життєдіяльності її громадян, Поступ розуміє особливу роль ефективного використання всіх потенційних багатств України і, в першу чергу, людського інтелекту.

Справа в тім, що ввійти в двадцятку найрозвинутіших країн Світу сьогодні можливо лише ставши на інноваційний шлях розвитку. А цього можна досягнути, якщо державна система націлена на підготовку з власних громадян не споживачів, а творців, а для цього питання виховання, освіти та науки мають стати головним державним пріоритетом. Для цього необхідно буде відійти від «мавпування болонських процесів», а розпочати жити власним розумом, відповідно до потенціалу закладеного Господом в наш талановитий народ.
Головною програмною засадою діяльності Поступу є лозунг: «Держава – для людей!», перш за все, людей патріотичних, вихованих, освічених та працьовитих – справжніх громадян своєї України.

Майбутнє нашої країни знаходиться в руках саме таких її громадян. А тому і необхідно нашій нації – нації талановитих людей, дати розумну та справедливу державу, котра буде ефективно сприяти її розвитку, безпеці та добробуту, а також авторитету в Світі.

Ми знаємо, як ця держава має виглядати і як її реально треба збудувати, ми розпочали поступ до цієї мети – приєднуйся до нашого Поступу!

Також у цих матеріалах: