Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

МІЙ ГОЛОС – Я ЇМ РОЗПОРЯДЖАЮСЯ ОСОБИСТО!

Зображення користувача Наталия Малихіна.

Поступінформ № 546 (22.05.2014 – 28.05.2014)

Наталія Приймак,

член Виконкому ГО «Поступ»

На даний час люди зневірились,що можуть якимось чином вплинути на результати виборів депутатів та президента. Адже, ми не раз чули: «Мій голос нічого не вирішує» чи «Вирішать і без мене, не хочу втрачати час». Кожен повнолітній громадянин є повноправним «акціонером» держави, та має одну «акцію», а кожна з них має право та обов'язок на управління країною.

Питання в тому, що громадяни віддати свій голос можуть без проблем, але потім мати вплив на того, кому відданий цей голос не можуть, і обрані кандидати відходять від запропонованої програми, приймають закони, які врівноваженій людині навіть уявити важко, стають корупціонерами. Фактично, голос є, але використати його ніхто не в змозі.

Ми рахуємо, що кожен громадянин повинен свідомо визначитись, кому він може саме Делегувати своє право управління країною, Його країною, де живуть та виховуються Його діти, де є історія прадідів, країною, якою Він пишається та хоче будувати своє життя надалі.

Потрібна така система виборів, де кожна «акція» буде мати вплив на обраного кандидата, і через його некоректну роботу кандидат може бути звільнений від обов’язків, взятих на себе.

Саме така система передбачена Громадянською республікою (http://postup.org.ua/sites/default/files/page/2013/12/pi000542.pdf), де голоси делегуються та в будь-який момент можуть бути забрані, як звичайна довіреність.
В громадянській республіці має бути лише вільний вибір, адже це «мій голос – я їм розпоряджаюсь особисто»!

Також у цих матеріалах: