Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

КОЖЕН ГРОМАДЯНИН – ЗАХИСНИК БАТЬКІВЩИНИ!

Зображення користувача totsy.

Поступінформ № 548 (05.06.2014 – 11.06.2014)

Дмитро Таций,

член ГО «Поступ»

Одне із важливих завдань ГО «Поступ» – це сформувати нечисельну професійну та боєздатну армію при збереженні загальної військової повинності для всього населення (навчений резерв).

За 23 роки незалежності ми розслабилися та стали занадто довірливими до влади, до міліції до міжнародних гарантій безпеки. Ми продовжували жити за законами СРСР, коли за нас все вирішувала влада. Ми продовжували вірити, що влада все вирішить і нас захистить. Ми всім хвалилися, а можливо заспокоювали себе, що єдині хто на пострадянському просторі уникли збройних конфліктів. Ми забули істину, яка написана кров`ю мільйонів людей – хочеш миру, готуйся до війни.

На прикладі останніх подій ми бачемо, чого варті міжнародні гарантії безпеки, чого варта наша міліція і збройні сили. Звісно можна знайти 1000 причин чому так сталося, звісно не можливо відкинути ті факти, що влада, збройні сили та міліція наскрізь корумповані та можуть захищаті тільки свої власні інтереси. Але не можна закривати очі на той факт, що ми все це допустили своєю бездіяльністю та життєвою позицією «моя хата скраю».

За останні дні спостерігаючи трагічні події в Донецькій та Луганській областях я зрозумів, що це тільки початок. Россія не залишить нас у спокію. Мені дуже хочеться вірити в кращє, але розумію, що потрібно готуватися до гіршого. Потрібно щоб кожен з нас нарешті зрозумів – те, що діється в Донецькій та Луганській областях вже завтра може статися у мене вдома. Треба перестати надіятися на когось крім себе. В сьогоднішній ситуації, коли держава знаходиться в скрутному економічному стані і не має можливості витрачати великі кошти на оборону держави, є тільки один вихід – кожен з нас, кожен громадянин України повинен зі зброєю в руках захистити свою Батьківщину! Тільки згуртовані та професійні дії всіх без виключення (психічно та фізично здорових) громадян зі зброєю в руках зупинять і на завжди відібють бажання приходити до нас будь-яких ворогів. Немає сенсу нападати або завдавати шкоди державі в якій на кожному кроці можна отимати кулю! Земля повинна горіти під ногами наших ворогів!


Кожен громадянин – захисник Батьківщини!
Кожен громадянин має право на вільне володіння зброєю!
Армія за Швейцарським зразком!

Також у цих матеріалах:
Зображення користувача kelen.

Ты обалдел, придурок? За кого

Ты обалдел, придурок? За кого умирать?