Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

СТВОРЕННЯ АНТИКОРУПЦІЙНОГО КОМІТЕТУ

Зображення користувача Муляр Артур.

Поступінформ № 548 (05.06.2014 – 11.06.2014)

Артур Муляр, член Виконкому ГО Поступ,

координатор напрямку «Захист»

У середу, 4 червня 2014 року, відбулася зустріч представника ГО «Поступ» Муляра А.М. та представника ГО «Антикорупційне бюро України» Литвина О.П. з заступником міністра молоді і спорту Гуцолом І.Є., з приводу створення Антикорупційного Комітету.

Нагадаємо, що ГО «Поступ» разом з Товариством «Знання» України було організовано громадське слухання зі створення Антикорупційного комітету.
Представники ГО «Поступ» та ГО «Антикорупційне бюро України» довели до відома державного службовця принципи роботи Антикорупційного комітету, зокрема:

- Антикорупційний комітет має складатись із громадянських об’єднань (без обмежень їх кількості ), і будь-яке громадянське об’єднання (в т.ч. партії), а також ЗМІ можуть ввійти у склад Антикорупційного комітету, делегувавши одного свого представника, за принципом голосування у прийняті рішень «один делегат – один голос»;

- рішення Антикорупційного комітету приймаються незалежно від кількості членів, які за нього проголосували;

- створення електронного Реєстру прийнятих Комітетом рішень, буде загальнодоступним і відкритим для усіх бажаючих;

- робота Комітету має бути відкритою, і в засіданнях Антикорупційного комітету мають право приймати участь ЗМІ;

- діяльність Комітету не підпорядковується державним інститутам, але тісно взаємодіє з ними та владою, маючі прямі робочі контакти із Президентом або Прем'єр-міністром України;

- влада гарантує, що ВСІ рішення Антикорупційного комітету будуть розглянуті по суті, при цьому влада створює комунікаційний зв’язок з Комітетом, з визначенням посадової особи, яка через Комітет буде співпрацювати з громадськими організаціями. Також влада забезпечує Комітет приміщенням придатним для постійної роботи Комітету, результати роботи буде постійно оприлюднюватися через ЗМІ.

Заступник Міністра Гуцол І.Є. погодився з принципами роботи і назвою «Антикорупційний комітет», і пообіцяв доповісти своєму керівництву про проведення робочої зустрічі, та протягом кількох днів повідомити через представника ГО «Антикорупційне бюро України» Литвина О.П. про прийняте рішення щодо подальшої співпраці.