Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

РЕЗУЛЬТАТИ ЗАГАЛЬНИХ ЗБОРІВ ГО «ПОСТУП»

Зображення користувача solodkiy.

Поступінформ № 550 (19.06.2014 – 25.06.2014)

Сергій Солодкий,

член Ради ГО «Поступ»

В минулу суботу 14 червня відбулися чергові Загальні збори організації «Поступ». Цього разу прийшло лише 99 членів нашої організації при необхідному
кворумі в 111 чоловік. Отже, до кворума нам не вистачило 12 поступівців. Присутні поступівці вирішили, що раз кворуму зібрати не вдалося, то необхідно провести позачергові Загальні збори не пізніше ніж через півроку. Але, зважаючи на пропозиції членів організації, які надійшли вже після зборів, та враховуючи динаміку нинішніх подій в державі, вирішили призначити чергові Загальні збори на 11 жовтня.

Окремо хочу зазначити, що вперше в історії організації "Поступ" вирішили провести збори у вигляді розширеного засідання Громадянської середи, тобто обговорювали поточний стан справ нашої організації у вигляді дискусії, і кожен з присутніх мав змогу висловитись. Це себе виправдало, адже по відгукам людей такий формат проведення сподобався, і вирішили наступного разу провести в аналогічному форматі.

В результаті обговорення виявилося, дуже несподівано, що не менше половини членів нашої організації поняття не мають про те, що робить Поступ, і куди він рухається. А серед другої половини велика частина членів організації вже знає шлях Поступу, але, нажаль, ще його не розуміє. Отже, якщо провести необхідну роботу з нашими людьми стосовно пізнання та розуміння шляху, по якому рухається Поступ, щодо побудови Громадянської республіки, то ми можемо очікувати на суттєву підтримку і допомогу із сторони членів організації. Отже, потенціал є, і є над чим працювати.

Також у цих матеріалах: