Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Правосуддя по-вишгородськи

Зображення користувача vladimir_golub.

Поступінформ № 551 (26.06.2014 – 2.07.2014)

Сьогодні, як ніколи гостро, стоїть питання докорінної зміни судової влади. За останні роки вона остаточно втратила схожість з системою правосуддя та, так як і інші державні органи, перетворилася в механізм добування грошей до власної кишені та обслуговування незаконних оборудок привладних діячів.

Далеко за прикладом ходити не треба. Кожен може згадати як мінімум один випадок з власного досвіду. Але є й такі унікуми, що вже ставлять на поток замовні рішення. Треба узаконити неправомірні дії міліції – будь ласка. Захотілося пані Кужель трохи попресувати садове товариство, щоб розжитися земелькою – не питання!.. Арештувати дошкуляючих Януковичу активістів – свята справа!.. Треба лише звернутися не до абстрактного правосуддя, а до судді Вишгородського райсуду Рудюка О.Д.

Думаєте Майдан щось ворухнув у душі служителя Феміди?.. Ажніяк!.. Чергова справа – і в матері-одиначки відсуджують половину майна за позовом друга пана Рудюка, без врахування позовної давності, показів свідків та документальних доказів.

Ви скажете – є ж можливість апеляції. Так є, але справи судді Рудюка мають дивні властивості недоторканності в Київському обласному апеляційному суді. Ви можете найняти найкращого адвоката, привести свідків, навести докази. Але тепла компанія з суддів Волохова Л.А., Мельника Я.С. під головуванням Матвієнко Ю.О, в піввуха під дружній обмін анекдотами та цікавими історіями в кращому випадку вислухають першого, та навіть не поцікавляться іншим. І залишать незаконне рішення без змін. Та дивним чином на наступний розгляд справи судді Рудюка комп’ютер вперто знову вибере саме цю трійцю.

Рука руку миє, суддя суддю криє. За цих умов існуюча судова система перетворюється на гальмо будь-яких позитивних змін в країні. Тільки беззаперечна люстрація існуючої системи та введення виборності суддів зможуть щось змінити. А для цього кожен з нас повинен розбудити в собі Громадянина, не стороннього спостерігача, а дієвого учасника перетворень. Хочеш жити в іншій країні – будуй її кожен день власними справами.
Геть рудюків з правосуддя!

Володимир Голуб, член ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: