Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

За незалежність влади від бізнесу! Олігархи – геть із влади!

Зображення користувача Шваб Микола Петрович.

Поступінформ № 553 (10.07.2014 – 16.07.2014)

Для процвітання держави, для зростання добробуту держави необхідно, щоб створювався реальний додатковий продукт. Додаткова вартість створюється працею. Зростання додаткової вартості обумовлено зростанням кількості робочих місць – більше ніяк. Для того щоб створювати робочі місця потрібні певні РЕАЛЬНІ дії влади. Потрібна повна інформаційна, просвітницька, консультаційна підтримка держави бізнесу. Проте цього в Україні немає, тільки щось є на папері і то далеко. Чому це так?

Тому що при владі олігархи. Їм НЕ вигідно, щоб створювався новий бізнес, їм НЕ вигідна конкуренція, їм НЕ вигідно гроші віддавати на підтримання та розвитку малого та середнього бізнесу. Їм не вигідно створювати нові засоби праці. Адже буде тоді чесна та висока конкуренція в продуктах, послугах, рівні оплати праці. Їх прибутки ВПАДУТЬ. Їм вигідно монополізувати ринки (фармація наприклад) та отримувати прибутки з великими накрутками (у фармації накрутки більше 120%). Їм вигідні люди-роботи, що ходять на роботу і, не думаючи, роблять те, що каже олігарх. Їм вигідно бути при владі та всі державні кошти перенаправляти в свій карман.

Отже, головна умова зростання добробуту кожного та в цілому України – формування влади, яка далека від бізнесу, яка є РЕАЛЬНИМ патріотом держави.

Шваб Николай, член ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: