Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Рада чи зрада?

Зображення користувача vladimir_golub.

Поступінформ № 554 (17.07.2014 – 23.07.2014)

Зараз наша країна переживає важкі часи. У полум’ї війни гине народ, люди, налякані бандитами та обстрілами, залишають свої домівки.

На цьому фоні ми бачимо надзвичайний ріст суспільної свідомості громадян, добровольці та військовослужбовці на теренах АТО та волонтери в тилу є прикладом справжнього Громадянина, захисника та активного будівника своєї держави. Нажаль, криза виносить на поверхню і інші приклади, коли, користуючись нагодою, дехто йде на злочинні дії для власного збагачення.
Проте, є ще один прошарок – байдужі. Вони не бажають нічого робити, їх влаштовують свої власні затишні кабінети та зручні крісла. Вони не хочуть зрозуміти, що в умовах сьогодення байдужість теж є злочинною бездіяльністю та має важкі наслідки.

У четвер, 3 липня, була зірвана сесія Вишгородської районної ради, на яку виносилося більше 18 важливих для життя району питань, в т.ч. й виділення 100 тисяч гривень для лікування військовослужбовців та біженців, постраждалих в ході проведення АТО на сході країни. Зірвана за відсутністю кворуму, бо за деригуванням місцевого «чечетова», заступника голови РДА Савенка В.В., депутати-регіонали не з’явилися на засідання, не вистачило чотирьох присутніх. Що саме цікаво – більшість рішень на сесію готувала якраз райдержадміністрація. І п’ятеро її ж працівників-депутатів, на чолі з в.о. голови РДА паном Савенком сиділи в своїх кабінетах поверхом вище, або ховалися в інших приміщеннях, аби не допустити їх прийняття й зірвати роботу ради.

На четвертий раз мені вдалося застати держслужбовця в його кабінеті. На моє прохання пояснити, чому пан Савенок саботує прийняття рішень, які сам же мусить захищати на сесії, він гордо заявив, що то його принципова позиція, й не треба плутати роботу чиновника та депутата. А депутата не влаштовує особа обраної головою райради - активістки Майдану Ірини Побідаш. Довелося нагадати, що часи дещо змінилися й саботажники та сепаратисти в нас нині трохи не в тренді. Проте, пан регіонал й надалі пообіцяв саботувати роботу ради. Ну, та це ми ще побачимо. Але виникає питання, звідки ж така впевненість у чиновника, який ще нещодавно нервово пітнів та переминався з ноги на ногу у присутності громадськості?..

А відповідь дуже проста – пару тижнів тому депутат Верховної Ради Ярослав Москаленко, партайгеноссе регіоналів, зібрав своїх однопартійців, до яких входить половина районного депутатського корпусу та більшість голів сільських рад, на дружню поляну в районі мальовничої Пиляви. Там вичитав їм за те, що поступилися владою та порадив потроху перебирати її на себе, мовляв «там», нагорі» вже все домовлено, він переобереться на другий термін і в нашому районі «всьо буде Донбас.»

Минув тиждень — і що?.. Повзуча контрреволюція депутатського корпусу Вишгородщини продовжується. 10-го числа вже під керівництвом депутата Семенова О.І. була бойкотована сесія міської ради. Я ще тиждень назад попереджав депутатів про те, що дана вказівка на саботаж роботи всіх виборних органів, але мені не вірили. Але до пана Семенова наш “народний” депутат вочевидь довів необхідність такої акції на персональній зустрічі. Невже за зрив індексації нормативної грошової оцінки землі обіцяно стільки, що цього вистачило на залишки совісті?..

І знову на пряме питання депутату Семенову “Чому?” звучить завчена відповідь «Я не повинен перед вами звітуватися!..»

Шановні нешановані діячі від політики, затямте собі раз і назавжди: немає і не буде для вас «своїх» кишенькових виборців, куплених за гроші й обіцянки.
Не буде цього, пане Москаленко, даремні сподівання. Ми відчули себе Громадянами. Ми не допустимо повернення запроданців у владу. Кожен день до нас приєднується все більше і більше людей, які втомилися боятися, втомилися давати хабарі, втомилися домовлятися з владою.

Віднині влада – це ми, ті хто готовий взяти на себе відповідальність за подальшу долю громади, ті хто на відміну від ваших поплічників розуміють, що Громадянин – це не тільки права, а й обов’язки.

Ми виступаємо за повне оновлення Верховної Ради.
Ми проведемо докорінну чистку місцевих чиновників.
Громадяни будуть контролювати кожен їх подих, якщо це буде потрібно.
Влади для обраних більше не буде.
Продажні суди та міліція не допоможуть, народ пам’ятає, як вони ховаються у шпарини, коли звучить голос справжнього Громадянина.
Ми оновимо їх і для Закону зникне каста недоторканих.
Продажна «демократія» лишиться в минулому.
Громадянська Республіка оновить нашу державу!

Голуб Володимир, член ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: