Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Ми на вірному шляху!

Зображення користувача Володимир Антонюк.

Поступінформ № 554 (17.07.2014 – 23.07.2014)

Пам’ятаю минулорічні загальні збори ГО “Поступ”.
Тоді організацію розділили два пункти програми: щодо побудови армії за швей-царським (козацьким) зразком, і право громадян на вільне володіння зброєю.

Багато було дискусій, розмов... І ці два питання були неприйняті, та залишенні для окремого обговорення.

А дарма, бо, як показав час, ми були на правильному шляху. Справжній громадянин має захищати Батьківщину, та для цього він повинен мати зброю, і вміти володіти нею.

Як показала практика, надії на Збройні сили України не справдились. Українська армія за 23 роки незалежності була розвалена, пограбована і деморалізована. Особовий склад, як рядовий так і офіцерський, в основному пацифісти. Генералітет – корупціонери, хабарники, а то і відверті зрадники і саботажники.

Тому, армію треба створювати майже з нуля, на нових засадах і традиціях. І вже є окремі паростки нової армії – це добровольчі батальйони “Дніпро”, «Донбас”, “Азов”, “Айдар”, Національна Гвардія України. Вони набагато краще проявили себе в боях на Сході України, ніж регулярні частини, вони гнучкіші, ініціативніші, вони не бояться брати на себе відповідальність. Не може бути монополії на захист Вітчизни, це право і обов’язок кожного громадянина.
А втілити цю програму в життя можливо при побудові Громадянської Республіки!
Тому за діло, панове!

Антонюк Володимир, член ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: