Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Позиція Громадянської організації «Поступ» щодо падіння «Боінгу»

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 555 (24.07.2014 – 30.07.2014)

Трагічні події, пов’язані зі збитим Боінгом, вчергове продемонстрували не лише факт терористичної сутності ДНР та ЛНР, а й безпорадність та продажність західноєвропейських країн та Америки в разі виникнення на світовій карті ворога сильнішого ніж Афганістан, Ірак чи Лівія.

Світова організація безпеки не діє. Ні на що, крім “Засудження” та “Глибокої стурбованості”, розраховувати не доводиться Голландії, яка є членом ЄС, а Україні тим паче. Світ занурюється в хаос, де кожен грає сам за себе. За таких умов розраховувати на домовленості, договори, пакти з іншими країнами є злочином. Отто фон Бісмарк писав, що якщо ціною виконання договору може бути існування країни (а на сьогодні навіть просто економічний зиск), то в разі настання обумовленої ситуації жодна країна такі домовленості виконувати не буде. Лише власна сильна армія здатна захистити Україну від агресора. Мирні заклики світового співтовариства слід на сьогодні ігнорувати як неефективні та такі, що підтримують агресора.

ГО “Поступ” категорично виступає проти слабкості та нерішучості влади. Для досягнення перемоги у цій війні всі державні діячі, політики, олігархи, які підтримували сепаратистів, мають бути покарані, а їх майно - передане на підтримку армії.

Також у цих матеріалах: