Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

За гідну пенсію кожному!

Зображення користувача eugene_lukashenko.

Поступінформ № 555 (24.07.2014 – 30.07.2014)

Замолоду нам здається, що пенсійний вік наступить не скоро і ми поводимось легковажно, на кшталт героїні відомої байки Крилова. Але час невблаганний, і кожному з нас, рано чи пізно, доведеться все ж завітати до пенсійного фонду і зіткнутися з усіма принадами нашого пенсійного законодавства.

Тут починається найцікавіше. Хтось незлим тихим словом згадує дикий капіталізм 90-х років (час первинного накопичення капіталу), коли звичайною практикою новітніх підприємців було «неофіційне оформлення працівника». А так званий «чолночний» бум?... Тобто, у цей період відрахувань у пенсійний фонд не було у багатьох громадян нашої країни.

Двотисячні принесли з собою ілюзію налагодження правових стосунків міх підприємцями та державою. На жаль, лише ілюзію. Звичайною практикою залишається зарплата в конверті та інші химерні схеми нашого часу. От і виходить, що людина, яка все життя працювала і мала непогані заробітки, підбивши сумні підсумки у пенсійному фонді, отримує жебрацьку мінімальну пенсію. А кращі роки вже позаду і виправити майже не можливо.

Не дарма кажуть «хочеш достойно жити – подбай про себе сам» i робити це краще замолоду. Зараз майже кожному зрозуміло: аби ми мали таку можливість, потрібно провести пенсійну реформу, де потужним стимулом кожного громадянина буде думка про те, що він власноруч забезпечує своє власне майбутнє. Так, обтяжливий податок перетвориться на сувору необхідність, адже матиме конкретну адресу. Такий підхід унеможливить ухиляння від сплати податку та стимулюватиме громадян до ділової та суспільної активності.
Заможні громадяни – сильна держава!

Також у цих матеріалах: