Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Відкрите звернення щодо незаконних дій та бездіяльності працівників державної влади

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 557 (7.08.2014 – 13.08.2014)

Це розповідь жінки, життя якої останні роки наповнене жахом, плачем душі та біллю у серці за долю дитини і наше з ним майбутнє. Цим зверненням я намагаюсь достукатись до людей, які не хочуть виконувати свої обов’язки, а за гроші мого колишнього чоловіка намагаються закрити очі на свавілля, яке відбувається навкруги мого життя після розірвання шлюбу.

Вже понад чотирьох років триває судова тяжба між мною та моїм колишнім чоловіком Казанцевим Олександром Миколайовичем. Шлюб наш розірвано офіційно з 2010 року, майно поділене через судові рішення, але цей жах ще не скінчився.
Зараз в Дарницькому районному суді на мене поданий позов на суму 2 056 250,00 (два мільйони п’ятдесят шість тисяч двісті п’ятдесят) гривень. Ця сума визиває в мене тремтіння від кількості цифр, вона нереально навіть для мого розуму.

В позовній заяві мій колишній чоловік Казанцев О. М. просить суд стягнути з мене цю суму, в порядку зворотної вимоги, в якості заподіяних йому збитків.
З погляду мого колишнього чоловіка, збитки нібито були заподіяні внаслідок того, що він начебто позичав в свого брата Казанцева Сергія Миколайовича 4 752 500,00 (чотири мільйона сімсот п’ятдесят дві тисячі п’ятсот) грн. в 2003-2008 році за розписками позики (на розписках відсутній мій підпис), хоча вони, за словами мого колишнього чоловіка, складались під час нашого шлюбу, про що я ніколи не чула.

Зазначене стало можливим внаслідок того, що мій колишній чоловік в злочинному зговорі зі своїм братом підробили документи (розписки позики), підкупили суддів, працівників правоохоронних органів та прокуратури, та в подальшому отримавши фіктивні рішення суду по цій справі на суму 4 752 500,00 грн. Для чого це було зроблено – мені не відомо, мабуть щоб я тепер виплатила їм ці гроші, які я ніколи не бачила і про які я не чула.

З огляду на те, що це все неправда, і ніяких грошей ні я ні мій чоловік, під час нашого подружнього життя не позичали, я почала звертатися до суду та правоохоронних органів. Однак, завдяки тому, що мій колишній чоловік не жалкує грошей для вирішення своїх питань вийшло наступне:

Суд

Суддя Деснянського районного суду м. Києва Смірнова Є. П. задовольнила безглуздий позов між моїм чоловіком та його братом. Апеляційний суд м. Києва у складі головуючий суддя Рубан С. М. в складі суддів Шиманський В. Й. і Осипенко М. І. залишили це рішення в силі.

Суддя Деснянського суду м. Києва Бабко В. В. взагалі зробила з мене посміховисько, вказавши у своєму рішенні, що «позичені кошти» витрачені в інтересах сім’ї, а тому ствердження про підробку документів не має відношення до справи, апеляційний суд м. Києва (працює в зговорі із суддями Деснянського суду) залишив рішення Бабко в силі.

Суддя Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ Луспеник Д. Д. взагалі відмовив у відкритті касаційного провадження без жодної мотивації.

Міліція

Звернувшись до міліції з приводу порушення кримінальної справи щодо Казанцева О. М. та його брата Казанцева С. М. про підробку документів я почула про безсильність міліції в даному питанні з огляду на те, що не мій колишній чоловік, ні його брат не з’явились до міліції за викликом, з метою надання пояснень по моїй заяві. Тобто оперативно-розшукова діяльність сьогодні не проводиться міліцією, а неявка злочинців є підставою для закриття кримінальної справи.

ВДСБЕЗ

Дарницького РУ ГУМВС України в м. Києві, при перевірці незаконних дій з боку громадянина Казанцева О. М. до мене відмовили в порушенні кримінальної справи на підставі ст. 6, п 2 КПК України, до такого цікавого висновку прийшов старший лейтенант міліції Грищенюк Г.О. не побачивши складу злочину.

Прокуратура

Дарницька районна прокуратура при проведенні перевірки дій та бездіяльності працівників міліції з приводу відмови в порушення кримінальної справи не знайшла в їх діях порушень норм діючого на той час КПК України.

Податкова

Розуміючи, що рух таких коштів (має оподатковуватись) повинен десь відслідковуватись, я звернулась до податкової міліції у Дарницькому районі м. Києва з проханням провести перевірку поданої мною інформації про розписки та шалені суми в них і у разі виявлення порушення чинного законодавства України, притягнути винних осіб до відповідальності. Але мою заяву вони не стали розглядати, а передали до міліції де вона і зникла.

Отже, підсумовуючи вищевикладене, побачивши, що сьогодні за гроші прокуратура та міліція (в т.ч. податкова) покривають злочинців, судді виносять незаконні рішення, які суперечать не тільки діючому законодавству, але й нормам моралі, я була змушена звернутись до своїх побратимів та колег у ГО «ПОСТУП» з метою підтримки мене у боротьби із злочинцями на державних посадах.

Крім того, розуміючи, що своїми діями вони не тільки ганьблять присягу державного службовця, але й зводять на нівець намагання керівництва нашої країни повернути довіру народу до представників органів владних повноважень, саме тому я й хочу звернутись до вас:

Звертаюсь до Президента України, Порошенка П. О.!

Шановний Петро Олексійович, прошу Вас, як Гаранта конституційних прав і свобод, захистити мої конституційні права, та взяти під власний контроль розгляд моєї скарги, і допомогти притягнути винних осіб до кримінальної відповідальності, які користуючись нагодою та своїми грошима творять те, проти чого стояли люди на майдані, тобто свавілля та грубе порушення законодавства щодо мене та мого сина.

Звертаюсь до Прем’єр-міністра України, Яценюка А. П.!

Шановний Арсеній Петрович, прошу Вас, як Голову уряду України, дати доручення відповідним урядовим органам розглянути мою скаргу по суті, перевірити вказані мною факти та покарати службових осіб, що порушили Закон.

Звертаюсь до Голови Верховної Ради України, Турчинова О. В.!

Шановний Олександр Валентинович, прошу Вас взяти під парламентський контроль розгляд моєї справи та доручити відповідним профільним комітетам перевірити законність дій працівників міліції та прокуратури.

Звертаюсь до Генерального Прокурора України, Яреми В. Г.!

Шановний Віталій Григорович, прошу Вас взяти під особистий контроль розгляд моєї скарги на дії працівників міліції та прокуратури і забезпечити виконання Закону.

Прошу розглянути мою скаргу найвищим по рангу контролюючим органом Прокуратури.

Звертаюсь до Голови Ради ГО «ПОСТУП», Твердохліба М. М.!

Шановний Максим Миколайович, прошу Вас здійснити громадський контроль по розгляду моєї скарги на дії працівників міліції та прокуратури. Також прошу відкрити Громадянську справу для захисту моїх конституційних прав та підтримати мене у моїй боротьбі із продажними чиновниками, суддями та працівниками силових структур.

Я принципова людина! І я вимагаю, або притягнути мене до відповідальності за наклеп, за те, що, може я збрехала або щось видумала, або вчинити необхідні дії для захисту моїх законних прав. Бо не можна буде жити далі, якщо ти бачиш несправедливість і за неї не ведеш боротьбу!

Галина Казанцева, член ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: