Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Збройні сили України нового типу – за швейцарським зразком!

Зображення користувача Святослав Стеценко.

Поступінформ № 558 (14.08.2014 – 20.08.2014)

 1. В Громадянській республіці всі громадяни мають однакові обов’язки. Тому кожен фізично і психічно здоровий громадянин зобов’язаний бути готовим до оборони країни, пройти початковий військовий вишкіл, регулярно тренуватися на навчальних зборах і самостійно. Кожен військовозобов’язаний зберігатиме вдома зброю, боєприпаси до неї і військове спорядження.

  Військовий вишкіл мають проходити всі, без винятку громадяни, незважаючи на їх статки та посади. Президент, Прем'єр, Голова Ради ВРУ також мають проходити вишкіл разом із звичайними громадянами. Справа захисту Вітчизни – це справа ВСІХ громадян!

  Ми відновимо козацьку традицію, коли кожен громадянин – захисник. Проти такої України жоден ворог не матиме шансів перемогти.

 2. Для оборони країни створюються нечисельне постійне професійне військо і система загального військового вишколу.
 3. Постійне військо має бути високотехнологічним, постійно брати участь у миротворчих операціях у всьому світі за міжнародними і двосторонніми угодами держави. Служба у такому війську буде привілеєм і найкращою школою національної еліти.
 4. Громадяни готуються як до дій у складі регулярних військ, так і до партизанської війни і диверсійних дій на території ворога. Після початкового військового вишколу кожен громадянин регулярно тренується за місцем проживання, для чого місцевими громадами обладнується необхідна база: комунальні стрілецькі тири, стрільбища, тренувальні майданчики.
 5. У разі агресії проти ворога діє велике регулярне військо, яке швидко відмобілізовується, диверсійні підрозділи на його території, чисельні партизанські загони. Земля горить під ногами ворога, з усіх боків в загарбників летять кулі і гранати.
 6. Той, хто не може пройти військовий вишкіл і хоче мати політичні права громадянина, має відпрацювати на громадських роботах вдвічі більший термін, ніж загальний термін військових вишколів.
  Вищевикладені принципи військової організації взяті з прикладів військ Швейцарії, Ізріїлю та Козацького війська.

Святослав Стеценко, член Ради ГО «Поступ»