Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Результати мітингу "За реформу армії України за швейцарським зразком"

Зображення користувача ПОСТУП.

Поступінформ № 561 (04.08.2014 – 10.09.2014)

У суботу, 30 серпня, громадянська організація «Поступ» провела черговий мітинг. Ми заявили, що українська армія потребує невідкладних реформ. Події, що зараз відбуваються в нашій країні, яскраво про це свідчать. Ми заявили, що держава повинна створити постійне професійне та високотехнологічне військо, служба в якому має бути привілеєм і найкращою школою національної еліти.

Кожен фізично і психічно здоровий громадянин зобов’язаний бути готовим до оборони країни, пройти початковий військовий вишкіл, регулярно тренуватися на навчальних зборах і самостійно. Кожен військовозобов’язаний зберігатиме вдома зброю, боєприпаси до неї і військове спорядження. Військовий вишкіл мають проходити всі, без винятку громадяни, незважаючи на їх статки та посади. Справа захисту Вітчизни – це справа ВСІХ громадян!

На мітингу ми презентували ще один з пунктів плану, який має вивести Україну з соціально-економічного глухого кута, в який її загнала олігархічна система через своїх представників у владі. Дякуємо кожному з поступовців та гостям, хто був присутній на мітингу.

Фоторепортаж з мітингу доступний на сторінці ГО «Поступ» у Фейсбуці: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.751781231549486.1073741850.126....

Резолюція мітингу громадян України і представників громадських організацій

1. Учасники мітингу наголошують, що надійна оборона країни можлива лише за умови дієвої взаємодії держави, громад, громадських об’єднань і всіх громадян як рівноправних партнерів.

2. Ми вимагаємо відновити в організації оборони України принципи козацтва, коли кожен здоровий громадянин є підготовленим і озброєним захисником країни. Держава повинна озброїти військовонавчених громадян.

3. В України має бути найшвидше створено постійне високопрофесійне військо, служба в якому буде привілеєм і найкращою школою для національної еліти. Для решти громадян запровадити обов’язковий регулярний військовий вишкіл для підготовки резервів і масового збройного опору будь-якому агресору.

4. Вимагаємо від Президента України негайно розпочати розроблення і невідкладне впровадження системи оборони країни за козацькими принципами, які за сучасних умов довели дієвість в таких країнах, як Ізраїль і Швейцарія.

Таку роботу здійснювати публічно і прозоро, з обов’язковим залученням воєнно-патріотичних об’єднань, які на громадських засадах вже здійснюють підготовку громадян до оборони, та інших громадських організацій.

30 серпня 2014 року, місто Київ, Софіївська площа

Також у цих матеріалах: