Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Вибори до парламенту 2014

Зображення користувача chernysh.

Поступінформ № 561 (04.08.2014 – 10.09.2014)

Більшість членів ГО «Поступ», котрі брали участь у формуванні позиції Організації щодо виборів до парламенту, дійшли висновку, що відразу після обрання Президента України набере актуальності тема дострокових виборів до Верховної Ради, оскільки остання вже не є представником реального волевиявлення громадян, про що свідчать останні рейтингові опитування.

ГО «Поступ» вважає, що й ВР попереднього скликання не відображала реального волевиявлення громадян як через фальсифікації та адмінресурс, так і через масовий підкуп «виборців». Більш того, на політичному горизонті так і не з’явилося ідеологічної політичної сили, яка б мала програму системних реформ та політичну волю для їх реалізації. Тому єдине, що принесуть дані вибори – це чергові витрати з бюджету, які краще було б скерувати на підтримку АТО.

Однак, в процесі обговорення було озвучено застереження щодо іншої позиції, яка також містить раціональне зерно. Її суть полягає в тому, що ці вибори потрібні суспільству для очищення влади, тому ГО «Поступ» має максимально використати їх для пропаганди власних ідей Громадянської республіки та зміни виборчої системи таємного голосування на відкриту систему делегування. Аби політична сила стала СИЛОЮ, вона повинна проходити політичний польовий вишкіл при щонайменшій нагоді. Республіканець – це той, кого люди знають по його справам, а не по його поглядам. Громадянин мусить бути дієвим.

Виходячи з вищесказаного та враховуючи факт невідворотності виборів, ГО «Поступ» закликає прийняти найактивнішу участь у їх проведенні та проголосувати за ті сили, в списках яких ВІДСУТНІ ЧИНОВНИКИ, що не відповідають люстраційним вимогам ГО «Поступ» (жодного разу не був при владі) чи іншим чином встигли себе дискредитувати. Наша принципова позиція в тому, що КОЖЕН депутат, що вже був при владі має бути люстрований, а тому – закликаємо – за партії, в списках яких є такі особистості – НЕ ГОЛОСУВАТИ! Для цього необхідно аналізувати інформацію, що стає відомою внаслідок висвітлення в новинах, а не піддаватися на передвиборчу агітацію. Громадянином може бути лише думаюча та політично підкована особистість. Поступ в Громадянську республіку треба починати зі зміни свого світогляду.

Також у цих матеріалах: