Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ВОЛОНТЕРСЬКА ДОПОМОГА АРМІЇ ШКІДЛИВА?!

Зображення користувача Святослав Стеценко.

Можливо багато хто з моїх друзів-волонтерів відчує образу, але мушу повторити те, про що неодноразово писав з березня.
Громадянські ресурси слід спрямовувати не на виправлення помилок влади та маскування її вад, а на розбудову паралельної громадянської структури.
З самого початку слід було підтримувати не державні структури, не сформовані МВС і ЗСУ батальйони, а добровільні формування і програми. Саме це треба робити і зараз.
Із тих, хто на фронті, до дійсно громадянських належать лише ДУК Правого Сектора і батальйон ОУН Миколи Коханівського. Водночас, і в тилу варті вашої допомоги чисельні організації і програми військового вишколу громадян, спрямовані на підготовку до оборони країни, до територіальної оборони.
Будь-яка волонтерська допомога ЗСУ і МВС є не лише марною, але й шкідливою. Такою допомогою ми сприяємо олігархічному режиму, зміцнюємо його. Ви витрачаєте свої ресурси, щоб замість них зробити те, на що вже сплатили податки. Вони радіють цьому і витрачають вкрадені у нас з вами бюджетні ресурси для власного збагачення, для зміцнення своєї влади.
А раптом війська залишаться голими, босими і голодними? Ні, у такому разі війська будуть одягнені, споряджені і озброєні. За наявності в країні потужної громадянської воєнно-патріотичної сили, жоден можновладець не ризикне байдуже ставитися до регулярного війська.
Висновки робіть самі.
PS. Так, я так само купував спорядження моїм знайомим. Але на недержавний військовий вишкіл витратив і витрачаю набагато більше власних коштів.
Святослав Стеценко
полковник запасу, член Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: