Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЗГУРТОВАНІ СОРАТНИКИ ЧИ АМОРФНА МАСА?

Зображення користувача Святослав Стеценко.

Поступінформ № 567 (16.10.14 – 21.10.14)

Протягом двох років в «Поступі» точилася дискусія навколо принципового питання: що важливіше, зростання чисельності чи збільшення активності і відповідальності чинних учасників організації?

Дискусія була непростою, але час і практика все розставили на свої місця.
Тому на минулих засіданнях Ради та Виконкому «Поступу» були ухвалені рішення з нашої кадрової роботи, які назріли.

Всі члени Виконкому погодилися з тим, що злагоджене активне ядро для організації має більше значення, ніж формальна чисельність. Всі наші дії, всі наші успіхи є результатом зусиль саме того активного ядра. Навпаки, ті люди, які лише сплачують невеличкий членський внесок і не беруть активної участі в діях організації, лише тягнуть нас назад. Наявність значного числа баласту лише відволікає активну частину «Поступу» від дій назовні, примушує витрачати більшу частину часу і зусиль на безплідне спілкування з тими, хто є баластом.
Тридцять-пятьдесят активістів зроблять більше, якщо вони не будуть витрачати свій час і свої сили на постійне «розгойдування» баласту, на постійні спроби долучити до дій тих, хто цього не розуміє або не хоче.

Організація з кількох десятків активних людей більш приваблива для нових членів, ніж аморфна маса, в якій більшість нічого не робить.

Хто є баластом? Ті, хто не розуміє, що, для чого і як робить «Поступ», або розуміють, але не хочуть брати участь в спільних діях.

Якщо член «Поступу» розуміє нашу мету, завдання і способи досягнення завдань, усвідомлює необхідність докласти своїх зусиль, але через певні проблеми сьогодні не має можливості діяти в «Поступі» активно, такий не є баластом. Він сьогодні є пасивним, але з часом знайде час і долучиться до активних дій.

Ми будемо звільнятися від баласту, ми вже почали звільнятися від баласту. Це лише згуртує наші лави, це лише збільшить результативність нашої діяльності.

Також у цих матеріалах: