Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

АБО ТИ, АБО ТЕБЕ!

Зображення користувача ПОСТУП.

Шановні громадяни, поступовці!
Ми бачимо, що нова влада, як і всі попередні, не збирається працювати на своїх людей, виборців, як, можливо, хтось сподівався.
Ми знову залишаємось на самоті зі своїми соціальними проблемами, державною бюрократією, низьким рівнем життя, високими податками та суцільною корупцією. Державна система продовжує знищувати своє джерело влади, називаючи це війною з сепаратистами, або з інфляцією, або під прикриттям ще 1000 ворогів, яким дають різні назви та імена.
Час оговтатися та зрозуміти, що за якість нашого життя відповідаємо тільки ми самі.
Кожен з нас і саме Ти, а не хтось інший, маєш те, на що заслуговуєш. І тільки Ти вирішуєш все у своєму житті. Свічка навпроти ікони, новорічне побажання діду морозу або голосування за депутатів вже давно довели свою мізерну «ефективність» марних сподівань, коли ти і такі, як ти, покладаєтесь на якісь абстрактні явища, зневірившись у собі. Тільки ТИ сам(а) можеш розуміти і робити те, що треба ТОБІ, а не комусь. Твоя доля, воля, сила і влада в твоїх руках!
Прийшов наш час диктувати умови поведінки нашій владі, і починати треба з простих кроків вирішення сьогоденних питань. Кожний раз, коли ти відчуваєш та розумієш, що представники владної системи «мають» тебе з твоїми правами, їм треба не дати зламати тебе, треба зламати їх.
ГО «Поступ» дає тобі можливість – впливати на вирішення питань на твою користь.
Коли правда, закон і справедливість на твоєму боці, а тобі необхідна підтримка - активуй ЗаХист у вирішенні питань на місці!
«Найкращій захист – напад». Цей вислів обумовлює лише один аспект захисту – активний ЗаХист, який передбачає високу готовність дати бій, тоді як готовність отримувати на горіхи базується на пасивному захисті. Усвідомлюючи це, тобі і таким, як ти, треба об’єднатися в боротьбі за самих себе проти могутньої системи, яка кожен день по декілька разів використовує тебе в своїх цілях.
Одну гілку зламати легко. Жменька вже гнучка і зламати важче, десятки гілок, поєднанні разом, – незламна міць; це коли один за всіх та всі за одного. Твій ЗаХист в твоїх руках!
Едуард Синьковський група «ЗаХист» ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: