Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ДОСІ ХОВАЄШСЯ?

Зображення користувача sinkovsky.

Чим глибше ховаєш голову в пісок, тим вразливіше на поверхні залишається твоя …
… гідність!
Шановна громадо, читачі, звертаюсь до Вас на «ВИ»! Але звертаюсь на «ТИ» до Ваших внутрішніх «Я» - патріотів, хоробрих духом та світлих душею, які живуть в кожному, але десь так глибоко та майже непомітно.
Завалені постійними потураннями, острахами, нагнітанням із подразливого віртуального середовища, що різними шляхами нагадує про хвороби, борги, самогубство крізь неприємні новини та історії. Аж поки, раптом, сонячним ранком хтось не повідомить Вас про рішення суду виселити Вас на вулицю, або про копійку, яку Ви наче заборгували банку ще 15 років тому з автоматичними відсотками, чи в Ваших аналізах випадково помітили рідкий мутований (але рекламований) штам вірусу, або виставлять новий рахунок за дихання повітрям та демократично запропонують відпрацювати за це лише місяць на рік.
І Ви не маєте прав, Ваші рахунки заблоковані, бо Вас перевіряють на предмет шахрайства чи теро/сепар/іді…отизму, і Ви повірите!
Поки не трапилось щось подібне, пам’ятай про кнопку підтримки «ЗаХист»!
Посадовці не приймають документи? - ЗаХист!
Державні слуги народу зловживають повноваженнями? - ЗаХист!
Не повертають гроші за неякісний товар? - ЗаХист!
Неналежно звільняють з роботи? - ЗаХист!
Тебе без пояснень запхнули в дільничний пункт та інкримінують «речовину» з відвертою метою підзаробити? - Мобілізація ЗаХисту!
Схожих ситуації, потребуючих ЗаХисту, можна почути безліч. Скільки ти пригадаєш за життя?
Досить зволікати. Звертайся за підтримкою, отримуй консультації.
В екстрених випадках виникає необхідність психологічної підтримки від фізичної присутності декількох членів «Поступу», десятків або сотень екстренно прибулих на місце твоєї пригоди «гілок» «Поступу». Щось схоже на парасольку, яка захищає від несподіванок!
Уяви, якщо тебе намагаються безпідставно позбавити прав та зіпсувати настрій/життя…, а через 10-30 хвилин починають з’являтися твої Захисники із «Поступу»?
Невідомі для порушника/корупціонера громадяни, тобто ми самі як «один за всіх, та всі за одного», з’являємось, по черзі цікавимось обставинами справ, заполоняємо весь вільний простір на території порушника, перекладаємо суть питань новим прибулим, комусь дзвонимо, ставимо незручні запитання жертві, складаємо акти, робимо фото- та відео-зйомку того, що залишилось від колись «всемогутнього та безжалісного правителя»…
Це дуже міцний психологічний тиск на порушників, який обов’язково треба застосовувати. Важливим є той факт, що ти зможеш суттєво зміцнити власний дух як окремої одиниці «Поступу», так і всієї громадянської організації загалом, активними діями довести справу до логічного завершення по відношенню до порушника.
В наслідок таких злагоджених дій ми всі отримаємо: моральне задоволення «ЗаЯвника», вирішення особистого питання, матеріали для PR «Поступу», підвищення впливовості організації та всіх, хто знаходиться під ЗаХистом Поступу.
Подібні яскраві здібності мобілізації нам відомі з козацької історії, швейцарської армії, автомайдану, азербайджанців на базарах, міських таксистів… Всі вони в своїх масштабах одночасно гнучкі та міцні, і головне – на багато чого спроможні! Хто наступний?
Едуард Синьківський член групи «ЗаХист» ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: