Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЧОМУ ПОТРІБНО ВИТРАЧАТИ ЧАС НА ПОБУДОВУ МАСОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ, ЗАМІСТЬ ПІДГОТОВКИ ОКРЕМИХ ЗАКОНІВ?

Зображення користувача Денис Чубко.

Нам періодично задають питання, чому Поступ не готує законопроекти та не просуває їх? Кажуть, що мітинги та плакати – то все дурниці. А от підготувати якийсь корисний законопроект та його просунути у Верховній Раді – оце діло. Відповідаємо на це важливе питання.
Денис Чубко,
член Ради ГО «Поступ»
Наша країна давно вже вимагає не зміни одного-двох законів, а цілого комплексу заходів з відновлення економіки, знищення корупції, усунення бізнесу від влади, введення виборності суддів та міліції, формування армії за швейцарським зразком, люстрації нардепів. Два-три закони, на просування яких піде кілька років, а пізніше, навіть якщо закони приймуть, стільки ж піде на їх імплементацію, просто загубляться в загальному продажному котлі державного апарату. І результат дії навіть самих прогресивних законів взагалі ні на що не вплине. Замість того, щоб витрачати дорогоцінний час на сізіфову працю, необхідно використовувати його більш раціонально. Створити масову організацію, команду однодумців, підготувати план необхідних реформ, розпочати пропаганду плану дій, щоб заручитися підтримкою народу, самим стати владою і самим провести реформи, а не клянчити допомоги у продажних депутатів.
Тим більш, що ми вибрали депутатів не для того, щоб замість них готувати законопроекти. Навіщо потрібні такі депутати, яких треба ще просити приймати необхідні для країни та суспільства закони?! Виходить, що ми вибираємо у Верховну Раду трутнів, яким плювати на життя народу. І замість них повинні робити їх роботу? Це, щонайменше, дивно.
Максим Твердохліб,
Голова Ради ГО «Поступ»
Деякі люди мають розвинену уяву. Тому іноді буває доцільно дати алегорію. Так, в цьому разі, можна прийняття окремих законів задля зміни системи порівняти із перебудовою автомобіля. Добиватись прийняття окремих законів замість повної зміни системи – те саме, що намагатись перебудувати старенький «Запорожець» на новий «Мерседес» шляхом заміни одних деталей на інші. Це можливо? Ось так само й із законами.

Також у цих матеріалах: