Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Лихненко Андрій Олександрович, старший слідчий СУ ФР ДПІ Міндоходів в Оболонському районі м. Києва

Зображення користувача ПОСТУП.

Іноді ми запитуємо самі себе, чому ми так живемо, чому в країні де є все щоб жити добре, заможно усім, з’являються ті, що бажають жити за рахунок інших.
Відповідь проста, корупція пронизала усе наше суспільство, і ось один із таких прикладів. 18.03.2013 року в Єдиному реєстрі досудових розслідувань зареєстровано заяву про злочин за ст. 212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів) підприємством ТОВ «Хеламін-Інвікта», і нібито все добре, все правильно, кошти з винуватця будуть стягнуті до Державного бюджету України (надалі - Бюджет), та не усе так добре, державній посадовці, які отримують зарплату саме з цього Бюджету не бажають працювати за Законом і виконувати свої обов’язки, про що було повідомлено в номерах «Поступінформ» №№ 522, 563.
Старший слідчий СУ ФР ДПІ Міндоходів в Оболонському районі м. Києва Лихненко А.О., і надалі діє всупереч Закону, всупереч Постанові Пленуму Верховного Суду України від 8 жовтня 2004 року № 15 «Про деякі питання застосування законодавства про відповідальність за ухилення від сплати податків, зборів, інших обов’язкових платежів», всупереч двох ухвал Оболонського районного суду м. Києва, всупереч постанові прокурора прокуратури Оболонського району м. Києва від 09.07.2013 року про призначення документальної перевірки, та за погодженням з тією ж прокуратурою перекваліфіковує ст. 212 КК України на ч.1. ст. 358 КК України (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), яка не тільки не передбачає реального правомірного стягнення коштів до Бюджету, а ще й допомагає уникнути від покарання посадовим особам ТОВ «Хеламін-Інвікта», оскільки строк притягнення до кримінальної відповідальності за цією статтею вже минув.
Так от, поки в правоохоронних органах будуть працювати Лихненки кошти Бюджет не отримає, а відтак, інваліди, пенсіонери, вчителі, медпрацівники, військові в зоні АТО, та інші, повинні знати свої Герої в обличчя, для яких слово «присяга», «закон», «люстрація» - порожній звук.
Дякуємо прокуратуру Оболонського району м. Києва і Лихненко А.О. за «плідну працю», але незабудьте те, що Ви отримуєте заробітну плату з Бюджету України, та чи заробили Ви цю плату нехай вирішує громадськість.
Ця стаття є офіційним зверненням до Генерального прокурора України, офіційним повідомленням Національному Антикорупційному Бюро України, та до громадськості, про тісну співпрацю прокуратури Оболонського району м. Києва та слідчих органів з питань уникнення відповідальності за злочин, передбачений ч.3 ст.212 КК України посадовими особами ТОВ «Хеламін-Інвікта».

Координатор напрямку «Захист»
Громадської організації «Поступ» Артур Муляр