Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ХТО І ЯК МОЖЕ ЗВЕРНУТИСЬ ЗА ЗАХИСТОМ?

Зображення користувача sinkovsky.

Шановні громадяни, настав 2015, зміцнюємо барикади! Нагадаю, що наше спільне завдання – відстоювання та реалізація законних прав і свобод. Ми маємо дати зрозуміти бюрократичній системі, хто на кого працює і хто кому слугує. Самі ж громадяни мають гучніше заявляти про це у службових/владних кабінетах.
Підстав для цього достатньо і це треба пояснювати чиновникам на зрозумілій їм мові - Конституції - ми єдине джерело влади, права, нас більше, тому ми сильніші.
«Вот скажи мне, чиновник, в чем сила?» Але для адекватних дій варто все робити виважено та компетентно, і спочатку звертатись в Захист, від короткої консультації електронною поштою або телефоном, громадянського обговорення до екстреної мобілізації максимально можливої кількості людей для здійснення громадянського тиску. Звісно, що масштаби нашого впливу відносні нашій кількості членів організації. Тому час визначити хто і за яких умов може звертатись за Захистом?
I. Звертатись можуть громадяни – члени ГО «Поступ» з питань порушення їх громадянських прав. Найближчі родичі: подружжя, батьки та діти, рідні брат або сестра у випадку загрози їхньому життю чи майну. Всі разом умовно вважаються однією великою спілкою. Але ледацюгам радіти не варто! Замість Вас ніхто нічого не робив і не робитиме, як привчають у казках про чарівну рибку.
II. Підґрунтям або імпульсом для отримання громадянами належного Захисту є активна позиція самого поступовця у вирішенні питання. Під лежачий камінь вода не тече. Так було до нашої ери, так є сьогодні і так будується громадянська республіка в Україні. Інакше сплячому лицарю, що не ворушиться, міцні обладунки не в поміч. Тому другою складовою твого якісного застосування підтримки спецпідрозділу є позитивна відповідь на просте питання. Маєш Хист? Тримай міцний ЗаХист!
III. Один за всіх і всі за одного. Подобається відчуття впевненості в твоєму Захисті, вмій підтримати і інших поступовців. Ти завжди маєш право на підтримку співгромадян, але тоді і маєш обов’язок підтримати їх. Рівність прав та обов’язків вже діє в організації «Поступ» як модель твоєї майбутньої громадянської республіки.
IV. Всі витрати, пов’язані із задоволенням потреб Заявника, компенсує сам заявник. Наприклад: терміновий виїзд 1-2 членів Захисту в нічний час, додаткові експертизи, канцелярські та інші витрати, які можуть виникати в ході надання Захисту.
V. Письмова та телефонна підтримка стосується всіх членів ГО «Поступ». Виїзд на місце пригоди можливий у межах Києва та найближчих міст-супутників на відстані до 50 км від Києва.
Визначені умови актуальні на дату публікації, але не обмежені. З часом ти можеш змінювати та допов-нювати їх.
Едуард Синьковский група «Захист» в ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: