Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Основи правової реформи (проект)

Зображення користувача ПОСТУП.

Для того, щоб визначити, від чого відштовхуватися при проведені правової реформи, ми повинні дати відповідь на такі запитання:

1. Що є держава?
2. Що є право?
3. Що є закон?

1. Що є держава? Держава — це об’єднання людей, які узгодили свої позиції стосовно питань права, державного устрою та правосуддя, створили державу на основах суспільного договору, як рівноправні суб’єкти «Суспільство» — «Держава», побудовану на основі взаємної відповідальності та справедливості.
Держава, будучи рівноправним суб’єктом із суспільством людей, які є її Громадянами, є регулятором життя даного суспільства на основі Верховенства Права.

Держава в особі будь-якої посадової особи будь- якого рівня не може і не повинна приймати закони або рішення, які порушують права людини і громадянина, визнані українською нацією. Ніхто не може зловживати Правом. Зловживання правом будь-якою зі сторін є неприпустимим.

2. Що є правом? Право - це надані людині від самого народження свободи та гарантії (вираження справедливості), які виражені відповідальністю за власні дії.

Право — це гарантія досягнення СПРАВЕДЛИВОСТІ.

Справедливість — це не просто коли всі громадяни мають рівні права, а ще й коли цими правами вони мають можливість реально користуватись.

3. Що є закон? Закон — це нормативно-правовий акт вищої юридичної сили, що регулює найважливіші суспільні відносини шляхом встановлення загальнообов’язкових правил (норм), прийнятий в особливому порядку (законодавчим органом), або безпосередньо народом, який відповідає Конституції України та не може звужувати права людей та громадян, що мешкають на її території.