Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

КАДРИ. ПРОБЛЕМИ І МЕТОДИ ВИРІШЕННЯ

Зображення користувача solodkiy.

Минулої Громадянської середи, що відбулася 19 серпня, обговорили проблему відсутності роботи поступовців по напрямку «Зовнішні кадри».
В результаті обговорення виявили основні причини відсутності роботи:
1. Лінь;
2. Відсутність віри в успіх;
3. Психологічний бар’єр при спілкуванні із незнайомими людьми;
4. Людина «не володіє матеріалом», тобто відсутність знань по нашій темі;
5. Людина не вміє говорити;
6. Нема бажання працювати;
7. Нема часу;
8. Нема мотивації.
Тут одразу хочу прокоментувати стосовно причини «нема часу», не дарма вона закреслена. Такої причини не існує!!! Оскільки ми спеціально спростили механізм роботи до мінімуму - 5 хвилин на день, або 25 хвилин на тиждень. Той, хто каже, що не може знайти 5 хвилин в день, або сам дурень, або нас вважає такими.
Тепер щодо інших причин. П.1, 3, 5 відкидаємо, тому що володіння риторикою в соцмережах не потрібно, а лінь переборюється силою волі, а психологічні перепони скоріше надумані, бо робота проста і не страшна.
Щодо «нема мотивації». Ну ми ж всі досить дорослі дяді і тьоті. Ну чому ми повинні когось мотивувати піклуватись про свою країну? Адже ні в кого не виникає питань по мотивації щодо піклування про своїх дітей чи старих батьків. То чому ж виникають питання мотивації щодо країни? Всіх, кого треба тут мотивувати, вважаю біомасою, а не громадянами України. Хочеться вірити, що для поступовців причини «нема мотивації» також не існує.
Так чому ж нема бажання працювати? Бо нема віри в успіх. А чому нема віри в успіх? Бо людина «не володіє матеріалом», тобто відсутні знання по нашій темі.
Тобто, щоб розв’язати цей вузол, треба вирішити головну проблему - «не володіння матеріалом», тобто відсутність знань. Багато наших поступовців не знають, як ми досягнемо мети, і що для цього потрібно, а відповідно не розуміють нашого шляху, а значить не вірять в наш успіх. І результатом є відсутність бажання працювати. Отже, вирішивши проблему наявності необхідних знань кожного члена «Поступу», ми розв’яжемо і головну проблему.
ВИСНОВОК. Людина не включиться в роботу, поки не буде знати і розуміти, для чого ця робота робиться. Отже, треба вкладати в голову кожного потрібні знання, які вже є в значній кількості в нашій Доктрині «Громадянська республіка».
Сергій Солодкий
Координатор напрямку «КАДРИ»
член Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: