Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЧОМУ «ПОСТУП» НЕ ІДЕ НА ВИБОРИ???

Зображення користувача solodkiy.

Слід зауважити, що ПОКИ не іде. Бо як би нам не подобались ці таємні демократичні вибори, але рано чи пізно нам доведеться в них прийняти участь, щоб перемогти і отримати всю повноту влади в Україні демократичним шляхом. Це дасть нам змогу провести радикальні реформи, в тому числі не популярні, для порятунку України, та взяти курс на поступовий перехід від демократичної форми правління до Громадянської республіки.

Та все ж чому ми поки не приймаємо участь у виборчому процесі?
Нагадаю, що «Поступ» вже неодноразово приймав участь у виборах, і ми отримали вже певний досвід і певні результати. Жодного разу ми не виграли, бо у нас постійно не вистачало людського та матеріального ресурсу для проведення потужної виборчої кампанії, яка включає в себе масову агітацію та пропаганду перед виборами, та захист своїх голосів на виборах шляхом контролю підрахунку голосів на всіх етапах. В результаті ми отримали часткову або повну зневіру наших людей в «чесні» вибори, втрату енергії і бажання людей взагалі приймати в них участь в майбутньому.

В результаті всього цього ми зробили певні висновки. «ПОСТУП» буде йти на вибори лише після досягнення чисельності організації в 1000 чоловік, що дасть нам не менше 10% активу, а це не менше 100 «бійців». Така кількість дасть нам змогу організувати потужну виборчу кампанію, як мінімум, в одному окрузі, та забезпечить «захист» своїх голосів під час їх підрахунку на всіх етапах. Отже, ще раз наголошую, що мало виставити свого кандидата на виборах, треба ще не дати вкрасти голоси за нашого кандидата.

Але якби ми і перемогли б. Просто перемоги нам не достатньо. Нема сенсу провести на виборах свого одного чи двох депутатів, це абсолютно нічого нам не дасть. Адже один у полі не воїн. Нам потрібен цілий депутатський корпус для виконання нами поставлених завдань. Наш депутатський корпус повинен бути плацдармом для подальшого руху організації. А щоб всього цього досягти, нам потрібна і відповідна потужність організації.

А що ж сьогодні? А сьогодні організація «ПОСТУП» поки нарощує сили для потужного удару по демократії та спостерігає за боротьбою одних демократів з іншими. Чим швидше вони один одного знищать, тим легше буде нам в майбутньому.
Вступайте до лав організації «ПОСТУП».

Ми виступаємо за ліквідацію демократичної форми правління!
Ми будуємо ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ!!!
Сергій Солодкий
член Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: