Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ПОЗИЦІЯ ГО «ПОСТУП» ЩОДО БЛОКАДИ КРИМУ

Зображення користувача ПОСТУП.

На сьогодні всім зрозумілий факт певних дій щодо блокади Кримського півострову з боку певних осіб. ГО «Поступ» звертає увагу на той факт, що блокада розпочалась лише після того, як кримських татар вигнали з їх землі.

ГО «Поступ» наголошує – активна громадянська позиція та приймання участі у справах громади та держави тут і зараз є найкращим запобіжником майбутніх «активних дій», на кшталт блокади Криму.
Позиція узгоджена в групі «Поступ-координація» в мережі Facebook

Пояснення Позиції
На сьогодні у ЗМІ дуже багато різноманітної інформації щодо транспортної блокади Криму. Інформація подається здебільшого з певним емоційним зафарбуванням, що наводить на думки про подання не фактів, а їх інтерпретацій. Пересічному громадянину досить важко орієнтуватись у різноманітті думок заангажованих ЗМІ, але всім зрозумілий факт певних дій щодо блокади Кримського півострову з боку певних осіб (за інформацією ЗМІ – кримські татари та «Правий Сектор»).

ГО «Поступ» також не володіє повною і факт, що блокада розпочалась лише після того, як кримських татар вигнали з їх землі. Цей факт чудово ілюструє вислів Платона – «Покаранням за громадянську пасивність є влада злодіїв». На прикладі лікарів – «хворобу краще попередити, ніж потім лікувати».

Тому ГО «Поступ» наголошує – активна громадянська позиція та приймання участі у справах громади та держави тут і зараз є найкращим запобіжником майбутніх «активних дій» на кшталт блокади Криму.

Також у цих матеріалах: