Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

Питання до Доктрини ГО «Поступ»: Звідки будуть братись ресурси для проведення реформ?

Зображення користувача Твердохлеб.

Все правильно, для того, щоб зробити реформи, треба мати ресурси. Що це за ресурси і для чого вони?

Самий перший ресурс - наявність команди в керівництві держави, яка буде здатна провести реформи. І буде мати політичну волю це зробити. Цей ресурс сам собою не з’являється. Бо це не набір «чесних і порядних нових облич», про них нам теревенять на майданах та різних політичних шоу. Це згуртована ідеологічна команда. І ця команда створюється не за один день. Її треба створювати на базі конкретної ідеології. В нашому випадку на базі громадянської ідеології. Саме цим і займається громадянська організація «Поступ», коли каже про створення масової ідеологічної організації.

Далі, другий необхідний ресурс - отримання підтримки народу. Цей ресурс створюється ще повільніше, ніж створення команди, бо залежить від неї. Необхідно забезпечити умови, щоб народ зрозумів сутність реформ. Повірив в них і захотів, щоб вони відбулися. Тільки за підтримки народу реформи можуть бути реалізовані. Зростання такого ресурсу здійснюється саме за допомогою агітації та пропаганди громадян. Цим «Поступ» теж вже займається. Але поки недостатньо. Бо головний інструмент роботи з народом - це якраз і є масова ідеологічна організація.

Тобто по мірі зростання потужності самої організації, буде постійно зростати і агітація народу, яка поступово призведе до того, що більшість громадян України підтримають поступівську команду та необхідні реформи. Це має стати запорукою успіху.

Фінансовий ресурс. Так, він теж потрібен. Хоча б для того, щоб збільшити оплату праці державним службовцям, армії, міліції, тощо. Бо без цього вони не будуть якісно працювати.

Це буде вирішуватись через реалізацію двох головних реформ: подолання корупції та економічної реформи. Досвід всіх, без винятку, країн, які проводили такі реформи, показує, що після цих реформ гроші у держави з’являються. І з’являються в необхідній кількості.

Максим Твердохліб, голова Ради ГО «Поступ»