Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

КАДРОВА РОБОТА В ОРГАНІЗАЦІЇ «ПОСТУП»

Зображення користувача solodkiy.

На сьогодні напрямок «КАДРИ» продовжує свою роботу, може не досить ефективно, може не дуже жваво, як хотілось би, але головне, що ми працюємо і рухаємось вперед.
Ми вже чітко знаємо, що робити і як це робити, маємо сформовану невелику команду, залишається одне - працювати. І от тут якраз у нас є ще не здолані невеличкі труднощі.

Нагадаю, що ми працюємо по двох напрямках одночасно - «зовнішні» та «внутрішні» кадри. По «зовнішнім» кадрам ми шукаємо однодумців та запрошуємо їх в «ПОСТУП». А по «внутрішнім» кадрам ми проводимо цикли бесід з нашими людьми стосовно нашої Доктрини, що дає змогу повністю зрозуміти шлях організації та сутність ідеології Громадянської Республіки. На сьогодні це є вкрай важлива робота, направлена на створення єдиного ідеологічного моноліту. Спочатку ми думали, що така робота є досить простою і її, при бажанні, може виконати будь-хто. Але на практиці виявилося, що робота з людьми не така вже і проста. Нам потрібні самоорганізовані, психологічно врівноважені, наполегливі, а таких, як виявилося, не дуже і багато. І в цьому є на сьогодні наша головна проблема - КАДРИ. Наші люди дуже повільно включаються в роботу. І ми не боїмося про це говорити, бо ми знаємо, що інших подібних Поступу структур на теренах України взагалі нема, а якщо щось і є схоже, то проблема кадрів їх також не оминула. Головне, що ми не зупиняємось, і, не зважаючи ні на що, продовжуємо вперто йти до нашої мети - побудова в Україні нової системи управління ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА, а значить ми здолаємо всі труднощі і досягнемо мети.

ПОСТУП обов’язково прийде до влади, щоб зробити УКРАЇНУ процвітаючою і справді європейською державою, ми ліквідуємо демократію та запровадимо Громадянську республіку, ми зробимо так, щоб кожен ГРОМАДЯНИН був дійсно господарем своєї країни.
Сергій Солодкий
Координатор напрямку «КАДРИ»

Також у цих матеріалах: