Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

СИЛА ГРОМАДЯНИНА

Зображення користувача Даниил Лемешко.

Чи має громадянин право себе захищати під час теракту? Чисто теоретично - так! Інше питання, чи має змогу він себе захищати?! Нажаль, навіть теоретично, ніякої змоги захистити себе в Україні немає. Жодна в світі поліція не зупинить а ні злодія, а ні терориста! Вони спробують його затримати чи знешкодити вже після злочину. Єдині, хто прийде вам на допомогу в скрутну мить, це ваші супутники, сусіди або навіть випадкові перехожі! Звісно, вони будуть вам допомагати тільки у випадку, коли на перемогу над зловмисником є хоч якісь шанси! Чого ж тоді влада не озброює народ, а навпаки?!

Відповідь криється в історії людського соціуму. Згадаємо, чим відрізнялися раби в різних соціумах минулого від вільної людини. Менше грошей, більше роботи, неможливість вільного пересування?... НІ! Основною рисою рабської касти у всі часи у всіх країнах було те, що раби не мали права носити зброю! Сьогодні, по суті, нічого не змінилося. Де факто, зброя це і є влада! Де влада зброї знаходиться у громади, там майже нема а ні терактів, а ні високого рівня злочинності, ані свавілля бюрократії та олігархії! В Україні, нажаль, вся зброя підконтрольна кримінально олігархічним кланам, що узурпували як владу зброї, так і владу слова... Саме тому ідеологія Громадянської Республіки наголошує на праві громадянина мати будь-яку зброю задля захисту себе та своєї власності від усіх, в тому числі і держави! Громадяни мають зброю, раби - ні!

Даниїл Лемешко, член ГО «Поступ»


Коментарі до статті

Все вірно, додам лише, що можновладці всюди та в усі часи завжди мали власну зброю.

Максим Твердохліб, голова Ради ГО «Поступ»


Я проти зброї. Бо якщо ви реально хочете нею захищатися, вона має бути заряджена, бути не на поясі і тим більше в сейфі, а постійно в руці. В решті випадків це дозвіл неадекватам влаштовувати розстріли в школах. А для участі в обороні згоден, що має бути шафа металева з комплектом одягу, зброї та усім необхідним, але відкривати її можна тільки під час навчань і під час бойового шикування. А так шафа має бути під охороною в чергового РВ. За несанкціоноване відкриття - відразу виїзд поліції за адресою і штраф.

Ігор Гордієнко, член ГО «Поступ»


Я считаю, что:
1. Только Граждане имеют право на свободное владение оружием и на самостоятельное его использование в целях самообороны! Подданные надеются на полицию и армию.
2. Если Гражданин владеет оружием, он участвует в защите и обороне Родины (начальная военная подготовка, регулярные тренировки на учебных сборах и самостоятельно…)
3. Эти два пункта неразрывны!

Дмитрий Таций, член Исполкома ГО «Поступ»


Зброя - це ще один профіт, що дає статус громадянина і лишає цього права люмпен, а отже - не буде стрілянини на різних гулянках та побуті, про які голосять пацифісти.

Олександр Черниш, член Ради ГО «Поступ»


Щодо фактів. Наприклад, що у США, де рівень злочинності низький, за різними даними зброєю володіє 55-60 млн чоловік. Також існують дані, що в тих штатах, де дозволено саме носити зброю, а не лише володіти нею і зберігати вдома, рівень злочинності ще нижчий. Ці дані і статистика є в мережі. У Франції приблизно 10% громадян мають право носити зброю приховано. Я згоден, що володіння зброєю може захистити від свавілля олігархії та кланів, тим паче від злодіїв. А от від терактів? Терактів таких, які були у Франції, - можливо, і то лише частково. А бомби, смертники - терористи переходять на використання цих методів, будуть краще готуватись, краще екіпіруватись. Скільки терактів трапилось за останні роки в США? Більше 230, починаючи з 2000р. А скільки терактів зупинили громадяни, що мають зброю? Навіть відомий широкими правами з володіння зброєю Техас навесні потерпів від теракту. А от поліція и спец. служби за деякими даними зупинили близько 125 терактів у світі лише за минулий рік. А ми кажемо, що жодна в світі поліція не зупинить... Нечемно до людей, що роблять таку важку і важливу працю. До речі, досить багато терактів за минулий рік зупинили і наші українські правоохоронці. Повністю підтримую статтю у всьому, окрім актуалізації матеріалу у зв’язку з терактами саме такими формулюваннями.

Павло Шпильовий, член ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: