Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

НАШИ ЛЮДИ: Сергій Воробйов

Зображення користувача Сергій Воробйов.

Підприємець, проживає у Чернігові.

Я підприємець. Керую магазином товарів для туризму та активного відпочинку «Адреналін» у м. Чернігові, інструктор з дайвінгу. Люблю мандрувати. Захоплююсь туризмом, дайвінгом, гірськими лижами, астрономією. Волонтер. Радник Голови Чернігівської ОДА з питань волонтерства. Новообраний депутат Чернігівської міської ради від партії «Солідарність».

Як я опинився у «Поступі»? Дуже природньо... У грудні 2013-го на майданах багато говорили про справедливу модель виборів і я тоді пофантазував на цю тему. Коли на Майдані я зустрів свого друга і партнера Дмитра Стефановського і поділився своєю ідеєю, то він мені сказав:

«Так це ідея Поступу».
Так я став знайомитись із сайтом www.postup.org.ua, з Ідеологією цього руху і зрозумів, що вона мені дуже близька. Тоді я подумав про вступ у «Поступ» і якось вийшло, що якраз і Максим Твердохліб почав зі мною діалог про вступ до лав організації. То ж знову вийшло обопільне бажання.

Спочатку ідея «Поступу» мені здавалась утопічною, бо важко уявити сьогоднішнього виборця, який би робив свідомий відповідальний вибір. Але потім я збагнув, що у просуванні Ідеології «Поступу» є дві користі: по-перше, рано чи пізно все одно спільнота прийде до передової моделі, але для цього потрібно працювати, то робота у «Поступі» — наближує встановлення Громадянської Республіки. По-друге, сам шлях до Громадянської Республіки — це вже процес освіти. Тобто навіть по дорозі ті демократичні моделі будуть вдосконалюватись і ставати ближчими до потреб спільноти і перехід до Громадянської Республіки буде гладшим.

Я вмію нести знання, то ж думаю, що буду корисним спільноті, втілюючи ідеологію «Поступу».

Сергій Воробйов, член ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: