Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ОМАНА 34: ДЛЯ ПРИХОДУ ДО ВЛАДИ ПОТРІБНА НЕ СТІЛЬКИ ПІДТРИМКА НАРОДУ, ЯК ФІНАНСОВИЙ РЕСУРС

Зображення користувача solodkiy.

Дійсно, прийти до влади в Україні можна, лише використовуючи потужний фінансовий ресурс. Тобто, береш у олігархів 100 мільйонів гривень, сплачуєш за рекламу на телебаченні, радіо, вулична реклама, інтернет. І люмпен-пролетаріат обов'язково за тебе проголосує, якщо йому правильно і популістично пообіцяти щасливе майбутнє, яке настане вже завтра. Так у нас за всі роки незалежності України приходять до влади олігархічні клани, змінюючи один одного.

Але організація "ПОСТУП" має трохи іншу мету - ми не просто прийдемо до влади, а ми хочемо змінити систему управління країною, скориставшись нею. А от для цього вже потрібна саме підтримка народу, бо влада нам потрібна тотальна для зміни конституції і для проведення дуже радикальних реформ. А все це можливо зробити лише при наявності справжньої підтримки народу. Та і грошей нам олігархи не дадуть, бо наша нова система ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА - це смерть олігархії.

Отже, ПОСТУПУ потрібна саме підтримка народу нашої нової ідеології ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА. А буде підтримка народу, то з'явиться і фінансовий ресурс, який безумовно потрібен. Люди повинні захотіти жити в ГРОМАДЯНСЬКІЙ РЕСПУБЛІЦІ, і тоді ніхто і ніщо вже не зможе зупинити цей процес.

Сергій Солодкий, член Ради ГО "Поступ"

Дійсно, для приходу до влади потрібен ресурс для того, щоб довести до людей якусь ідею чи хоч би той же популізм, як це робить олігархія. Дійсно, ресурс потрібен. Але не обов'язково гроші! Так, за гроші можна організувати пропаганду. Але можна і без грошей, якщо буде ресурс у вигляді масової ідеологічної організації. Саме така організація і є колективним агітатором. І вона буде більш ефективніша, ніж звичайний піар за гроші. Тому що всі будуть бачити живих людей. Самі люди будуть заряджати ентузіазмом. Тобто, ресурс потрібен, але не обов'язково гроші, а краще НЕ ГРОШІ. Просто у олігархії крім грошей іншого ресурсу немає, ось вони й міряють все грошима, і іншим таку думку нав'язують.

Максим Твердохліб, Голова Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: