Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

06 грудня 2006 року (середа). Зустріч на тему "Розвиток кредитної спілки "Поступ-Кредит"

В середу 06 грудня 2006 року в офісі громадської організації "Поступ" відбулась зустріч на тему "Розвиток кредитної спілки "Поступ-Кредит" в контексті розширення діяльності "Поступу". У зустрічі приймало участь 22 члена організації.

Були розглянуті питання щодо сучасного стану справ у спілці та можливості і перспективи її подальшого розвитку. Зокрема було запропоновано встановити залежність розміру процентної ставки по кредитах (а в подальшому і по депозитах) від строку членства у спілці. Чим довше поступівець і членом спілки - тим нижча ставка по кредиту (і вища по депозиту). Рекомендовано розробити систему, за якою член спілки може самостійно обрахувати ставку для себе по кредиту в залежності від переліку показників.

Обговорено сучасну можливість кредитування не членів "Поступу" та формат подання їм інформації: чи піти шляхом інших спілок та банків приховуючи справжній розмір процентних ставок, чи декларувати істину ставку, як і зараз у КС "Поступ-Кредит". Було показано, що нинішня ставка "Поступ-Кредиту" нижче фактичних, а не пропонованих незначних ставок інших фінансових установ.

Також у цих матеріалах: