Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ЯК ПОСТУП КОНТАКТИ ІЗ ЗЕМНИМИ ЦИВІЛІЗАЦІЯМИ НАЛАГОДЖУВАВ

Зображення користувача solodkiy.

Організацію «ПОСТУП» часто докоряють, що, мовляв, от ви одинаки і ні з ким не вступаєте в союзи, ні з ким не співпрацюєте. Мовляв, так не можна і треба об’єднувати свої зусилля з іншими організаціями, партіями, тощо.
Воно наче б то і так, вирішили ми, і почали шукати співпрацю з іншими земними цивілізаціями. Наш вибір пав на структуру «Демократичний альянс» (Демальянс). Вона веде досить активну діяльність, у неї реальні живі члени, сам особисто багатьох знаю, вона орієнтується на прогресивну молодь з активною громадянською позицією. Гарний варіант, для початку, подумали ми, і розпочали контакт.
По дорученню нашого поступівського Виконкому я виходжу на контакт через мережу Фейсбук на Голову партії пана Василя Гацька. Пишу йому листа з пропозицією знайомства і співпраці. Два дні мовчить пан Василь, хоча мій лист прочитав. На третій день пишу йому знову листа, вже не зовсім дружнього, з проханням не ігнорувати мене, а хоч щось відповісти. Тут пан Василь Гацько, нарешті, все зрозумів і відреагував, попросивши мене дати йому матеріали про «ПОСТУП» для вивчення, що ми робимо і хто ми. Начебто, все правильно і логічно. Я дав йому все, що він хотів, і почав чекати на відповідь.
Тут слід зазначити, що «ПОСТУП» і «Демальянс» є ідеологічними супротивниками. Адже ми виступаємо за ліквідацію демократії, а вони є прихильниками демократії. Але ж у нас і багато спільного - боротьба з корупцією, реформи і т.д., отже, ми могли б знайти елементи дотику і спільно по ним працювати, якщо на це було спільне бажання. У «ПОСТУПУ» таке бажання є.
Проходить ще шість днів, і я вирішую поцікавитись у пана Василя з «Демальянсу», як у нього проходить процес вивчення матеріалів про «ПОСТУП» і яке його рішення по нашій співпраці. Направляю ще один лист, а пан Василь мене ігнорує, хоча мій лист прочитав. Я пишу йому знову листа з проханням не ігнорувати і хоч щось відповісти. А він мене знову ігнорує. Після цього я йому побажав всього найкращого і попрощався.
От вам і перший млинець комом. Здавалося б, така жива і багаточисельна структура, як «Демальянс», а вийшов пшик. Та і сам пан Гацько в своїх інтерв’ю різним інформвиданням наголошував на тому, що необхідно об’єднуватись та створювати потужні платформи для спільної боротьби. А насправді, виявляється, що не дуже то він і хоче єднатися, навіть ситуативно. А може у нього просто відраза саме до «ПОСТУПА»? То так би і сказав, ми ж ні до кого не нав’язуємось.
А що вже говорити про всі інші роздуті структури, за якими порожнеча. У них все гарно лише на папері, а в реальності нуль.
От тому «ПОСТУП» і сам рухається в фарватері і ні з ким не об’єднується. Сам, бо навкруги порожнеча, ніхто на теренах України не йде класичним шляхом зміни системи влади, ніхто. А всі інші займаються звичайним політиканством з метою просто прийти до влади і очолити грабунок нашої країни. Нажаль, це дуже сумний факт.
Але, не зважаючи ні на що, ми рухаємось вперед до нашої мети - побудова в Україні нової системи управління ГРОМАДЯНСЬКА РЕСПУБЛІКА.
Ми ЗА ЛІКВІДАЦІЮ ДЕМОКРАТІЇ!!!
Ми ЗА ГРОМАДЯНСЬКУ РЕСПУБЛІКУ!!!
Сергій Солодкий
член Ради ГО «Поступ»

Також у цих матеріалах: