Вхід
Контакти
Мапа сайту
Телефон:
067 732 6195

ОСББ І ДЕМОКРАТІЯ

Зображення користувача solodkiy.

Ще раз про ДЕМОКРАТІЮ, вірніше, про те, чому її терміново треба ліквідовувати. Був на зборах свого багатоквартирного будинку стосовно створення ОСББ. І смішно і сумно одночасно.

Звідкись з`явилась ініціативна група бабульок, яка попідбурювала таких же активістів, які створили більшість, і тепер питання створення ОСББ майже вирішено позитивно. Одночасно є меншість людей молодих та середнього віку, які виступають категорично ПРОТИ спішного створення ОСББ.

А тепер про демократію. Рішення про створення ОСББ прийняла група людей, які абсолютно не розбираються в суті питання, ні технічного характеру, ні юридичного. Звичайно, винні і ті, хто в усьому розбирається, адже вони спасували і вчасно не проявили ініціативу. Тобто, завдяки демократії знову рішення прийняли люди абсолютно некомпетентні в суті питання, у них є більшість і нічого зробити вже не можна.

Формула демократії

Ще один цікавий момент - так звана більшість не являється реальною більшістю від загального числа мешканців будинку. Таке саме було в Голландії по питанню України, таке саме в Великобританії по питанню ЄС. Так всюди. Рішення повинні приймати люди компетентні!

Пастух ніколи не питає у стада, куди йому йти на пасовище, і правильно робить.
От тому я «ПРОТИ» демократії, і тому я «ЗА» Громадянську республіку.

P.S.:

1. Влада спеціально проводить широку агітаційно-пропагандистську роботу щодо створення ОСББ, бо вона знає, що зношеність основних фондів місцями складає 90% і більше, тобто влада розуміє, що років через п’ять весь житловий фонд полетить в прірву і треба буде мільярди доларів, щоб його відремонтувати. Чудово це усвідомлюючи, влада намагається скинути майбутні проблеми на простих громадян у вигляді ОСББ.

2. Це дуже добре, що з’явилась ініціативна група, яка розпочала процес. Погано, що в цій ініціативній групі виявились одні дилетанти технічного і юридичного характеру, яких влада залякала тим, що скоро ЖЕКи ліквідують і будинок віддадуть в управління приватній обслуговуючій комаргумент на користь ОСББ. Це ще раз підтверджує те, що «кухарка» не може керувати громадою, містом чи країною. Керувати і приймати рішення повинні спеціалісти.

Сергій Солодкий,
член Ради ГО «Поступ», виконроб ТОВ «МАРСЕЛЬ ГРУП»

Також у цих матеріалах: